. جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱

>
کد خبر: 48317 تاریخ انتشار : جمعه 7 آبان 1400 | 14:41 ب.ظ

امام جمعه اسماعیلی: از بخشدار درخواست داریم نسبت به تشکیل هیئت رئیسه شورای بخش در همین هفته اقدام کند

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش اسماعیلی جیرفت نماز جمعه،امروز ۷ آبان ماه به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام زمانی اقامه گردید. خلاصه ای از خطبه های نماز جمعه این هفته:با اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، یاد نویسندگان و شهدای اهل قلم ؛شهید آوینی بزرگوار […]

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش اسماعیلی جیرفت نماز جمعه،امروز ۷ آبان ماه به امامت امام جمعه موقت حجت الاسلام زمانی اقامه گردید.

خلاصه ای از خطبه های نماز جمعه این هفته:با اشاره به آغاز هفته کتاب و کتابخوانی، یاد نویسندگان و شهدای اهل قلم ؛شهید آوینی بزرگوار را گرامی داشتند.امام جمعه موقت اسماعیلی در ادامه: نویسندگان، بدون غرض بنویسند بدون چاپلوسی بنویسند. از گروه، حزب و جناح خاصی ننویسند.

حاج آقا زمانی با اشاره به هشتم آبان ماه سالروز شهادت نوجوان بسیجی محمدحسین فهمیده یاد این شهید بزرگمرد کوچک را گرامی داشتند و بیان داشتند: شهید فهمیده لحظات جنگ در کردستان با سن کم حضور داشتند در سال ۵۹ با شکست خرمشهر خودشان را به جنوب رساندند ، این جوان فداکار نارنجک بر کمر بست و از ارزش ها دفاع کرد، روحشان شاد.امام خمینی(ره):رهبر ما آن طفل دوازده ساله ایست که با نارنجک بر کمر زیر تانک رفت و شربت شهادت نوشید.

حجت الاسلام زمانی گفت: از مسئولین زی ربط خواهشمندیم این داستان درس شجاعت را برای نسل های آینده و برای فرزندانمان دوباره به کتاب های درسی ما بیاورند.

امام جمعه موقت اسماعیلی با اشاره به مناسبت‌های ۱۳ آبان ماه بیان کرد: ۱۳ آبان ماه سالروز دستگیری امام راحل بخاطر اعتراض به کاپیتولاسیون توسط تیمسار و تبعید به پاریس و فرانسه. سیزدهم آبان روزی بود که اسلام ،از این روز به بزرگی یاد می‌کند.

حجت الاسلام فرامرز زمانی در خطبه های نماز جمعه از حضور به موقع رئیس جمهور در جایگاه های سوخت بخاطر پیگیری قطع شدن سیستم های پمپ بنزین ها و مدیریت به موقع ،کافی و بجا صمیمانه از این فرد ولایی و دلسوخته و زحمت کش تقدیر و تشکر کردند.

زمانی ضمن خواهشمندی از مسئولین مربوطه بیان داشت: شوراهای شهر و روستاها تشکیل شده‌اند اما هنوز خبری از شهردار نیست. از مسئولین استان خواهشمندیم سریعا پیگیری لازم را به عمل آورند.و همچنین از بخشدار اسماعیلی خواهشمندیم نسبت به تشکیل هیئت رئیسه شورای بخش فقط در همین هفته قطع یقین و پیگیر باشند که این مشکل برطرف شود ،که ما درخطبه هفته آینده به اطلاع مردم برسانیم که مردم بی صبرانه منتظر این امر مهم هستند.زمانی در پایان خطبه ها از پیگیری بخشدار و مسئولین مربوطه نسبت به مشکل اینترنت اسماعیلی و روستاها تقاضا داشتند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =