. شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 51332 تاریخ انتشار : شنبه 27 آذر 1400 | 18:57 ب.ظ

دیدار نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با خانواده شهید مدافع سلامت در جیرفت

به گزارش کنارصندل، حجت‌الاسلام امان الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت، ناصر رئیسی ضمن یاد و خاطره شهدای این منطقه به ویژه نخستین شهید مدافع سلامت جنوب کرمان که با ایثار و از خودگذشتگی جان خود را در راه حفظ سلامت جامعه نثار کرد، اظهارداشت: […]

به گزارش کنارصندل، حجت‌الاسلام امان الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با خانواده شهید مدافع سلامت، ناصر رئیسی ضمن یاد و خاطره شهدای این منطقه به ویژه نخستین شهید مدافع سلامت جنوب کرمان که با ایثار و از خودگذشتگی جان خود را در راه حفظ سلامت جامعه نثار کرد، اظهارداشت: شهدای مدافع سلامت که در راه نجات بیماران و مبارزه با ویروس منحوس کرونا جان خود را از دست دادند، در پیشگاه خداوند متعال سربلند و تلاش های این مجاهدان ستودنی است.

وی تصریح کرد: مدافعان سلامت با اقتدار و اخلاص تمام خستگی‌های کار و دوری از خانواده را برای دفاع از سلامت جامعه و آسایش مردم به جان خریدند و بدون هیچ چشم داشتی به بیماران خدمت رسانی می کنند.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کادر درمان همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس، با روحیه و انگیزه جهادی برای نجات جان بیماران در حال خدمت می باشند و امروز در خط مقدم و مبارزه با این ویروس منحوس در مراکز بهداشتی و درمانی مشغول به کار هستند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم و قابل توجه این هست که شهید ناصر رئیسی پس از شیوع این ویروس کرونا دست از این عرصه نکشید و با روحیه‌ای جهادی به مبارزه با این ویرس منحوس ادامه داد تا به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

علیمرادی بیان داشت: با هماهنگی که با مدیر کل صدا و سیما مرکز کرمان صورت پذیرفته، مقرر گردید که مستندی از زندگی و فعالیت های این شهید مدافع سلامت در جیرفت ساخته شود.

وی یادآور شد: شهدا طبق وعده قرآن کریم زنده هستند و نزد پروردگارشان از جایگاه ویژه‌ای قرار دارند و در تاریخ جمهوری اسلامی ایران جاودانه خواهند شد و تلاش های شبانه روزی کادر درمان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

در پایان این مراسم لوحی از سوی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری به خانواده شهیده مدافع سلامت ناصر رئیسی اهدا شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =