. یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲

>
کد خبر: 53617 تاریخ انتشار : دوشنبه 25 بهمن 1400 | 07:50 ق.ظ

کشف شبکه فساد اقتصادی در شهرداری جیرفت/ معاون شهردار بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد.خبرگزاری میزان- حسین سلامی از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد و بیان کرد: در این رابطه پنج متهم اعم از پیمانکار و کارچاق کن تحت تعقیب قضایی قرار […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد.
خبرگزاری میزان- حسین سلامی از دستگیری معاون شهرداری جیرفت به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه خبر داد و بیان کرد: در این رابطه پنج متهم اعم از پیمانکار و کارچاق کن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت افزود: پس از دریافت گزارشی از سازمان بازرسی استان کرمان در خصوص جرایم اقتصادی در شهرداری شهرستان جیرفت، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در دادسرای عمومی وانقلاب جیرفت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه معاون شهردار جیرفت با قرار بازداشت موقت در زندان بسر می‌برد، بیان کرد: در این پرونده معاون شهردار به اتهام پولشویی، اختلاس و اخذ رشوه و یک کارچاق کن به اتهام مشارکت در پولشویی، معاونت در اخذ رشوه و معاونت در اختلاس تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.

سلامی یادآور شد: این فرد سابقا در سمت سرپرستی شهرداری نیز حضور داشته و بخش عمده این جرایم در آن بازه زمانی رخ داده است.

وی، گفت: همچنین در این پرونده سه پیمانکار به اتهام پرداخت رشوه به کارمند دولت تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند.

دادستان جیرفت با تاکید بر این مطلب که تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد، اعلام کرد: دستورات قضایی لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر عوامل این شبکه فساد نیز صادر شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 16 =