. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 54236 تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 اسفند 1400 | 12:05 ب.ظ

ابلاغ وظایف دستگاه ها در راستای اجرای قانون حمایت از اطفال و نوجوانان

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: وظایف دستگاه ها در راستای اجرای قانون حمایت از اطفال و نوجوانان به صورت تفکیک شده در اختیار سازمان ها قرار گرفته است. سید مهدی قویدل در نشست بررسی وضعیت کودکان کار، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و هماهنگی و انسجام اقدامات حمایتی […]

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: وظایف دستگاه ها در راستای اجرای قانون حمایت از اطفال و نوجوانان به صورت تفکیک شده در اختیار سازمان ها قرار گرفته است.


سید مهدی قویدل در نشست بررسی وضعیت کودکان کار، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست و هماهنگی و انسجام اقدامات حمایتی و آموزشی افزود: ایجاد هماهنگی به منظور اجرای برنامه جامع حمایت از اطفال و نوجوانان در استان کرمان از مردادماه سال جاری در استان کرمان پیگیری شده است.
وی با اشاره به این مطلب که علی رغم اعلام وظایف دستگاه ها در راستای حمایت از اطفال و نوجوانان، تاکنون گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های پیش روی دستگاه ها اعلام نشده است، ادامه داد: همواره تاکید شده که دستگاه ها اقدامات و برنامه های خود را اعلام کنند تا برنامه کاهش آسیب ها برای اطفال و نوجوانان به بهترین شکل ممکن در استان کرمان اجرایی شود.


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان به اجرای جلسات توجیهی قانون حمایت از اطفال و نوجوانان نیز اشاره و بیان کرد: این جلسات به منظور جمع بندی و رسیدن به نتیجه بهتر در راستای اجرای قانون حمایت از اطفال و نوجوانان اجرایی شده است.


سعید شعرباف، شهردار کرمان نیز از آمادگی شهرداری کرمان به منظور ارائه پروانه و زمین رایگان جهت احداث مرکز نگهداری کودکان خیابانی و کار خبر داد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =