. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 58516 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 خرداد 1401 | 19:11 ب.ظ

رئیس دانشگاه جیرفت: با کار جهادی بسیاری از ناشدنی‌ها، شدنی می‌شود

رئیس دانشگاه جیرفت در نشست با روسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی این دانشگاه ضمن تقدیر از همکاری مدیران دانشگاه در انجام امور مختلف آموزشی و پژوهشی، بیان داشت: من هم می‌دانم ما به عنوان یک دانشگاه نوپا کمبودهایی هم داریم، اما معتقدم که با کار جهادی بسیاری از ناشدنی‌ها، شدنی می‌شود. به گزارش کنارصندل […]

رئیس دانشگاه جیرفت در نشست با روسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی این دانشگاه ضمن تقدیر از همکاری مدیران دانشگاه در انجام امور مختلف آموزشی و پژوهشی، بیان داشت: من هم می‌دانم ما به عنوان یک دانشگاه نوپا کمبودهایی هم داریم، اما معتقدم که با کار جهادی بسیاری از ناشدنی‌ها، شدنی می‌شود.

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جیرفت، دکتر حسین شکفته در این نشست که روز گذشته در محل سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد، با تاکید بر لزوم رعایت نظم در دانشگاه، بیان داشت: در انجام امور مختلف دانشگاه و گروه و دانشکده خود ضمن رعایت نظم، پیگیر بودن را نیز مدنظر خود قرار دهید تا مسائل به نتیجه برسد.

او اظهارداشت: نباید به بهانه وجود برخی کمبودها، تسلیم شرایط شویم و باور داشته باشید که هر کاری که شما بخواهید شدنی خواهد بود؛ همواره باید رو به جلو حرکت کنیم و باور داشته باشید که هیچ چیز نمی‌تواند جلوی اراده و خواسته ما را بگیرد.

دکتر شکفته همچنین بیان داشت: اگر با یک نیت پاک دنبال یک کار بروید، خیلی از کارها حتماً به نتیجه می‌رسد. سعی کنید فضایی صمیمی بین اعضا گروه و کارکنان خود ایجاد کنید که بدون شک این موضوع می‌تواند موجب تسریع در روند امور دانشگاه شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =