. پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 58801 تاریخ انتشار : یکشنبه 29 خرداد 1401 | 09:14 ق.ظ

از کشاورزان و مربیان برتر استانی در تولید محصولات استراتژیک تقدیر شد

به گزارش کنارصندل، به مناسبت ۲۷ خرداد همزمان با سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) و روز بسیج جامعه مهندسین کشاورزی از کشاورزان و مربیان برتر استانی در تولید محصولات استراتژیک توسط سردار فرماندهی سپاه ثارالله و رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی تقدیر بعمل آمد. در این مراسم که […]

به گزارش کنارصندل، به مناسبت ۲۷ خرداد همزمان با سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) و روز بسیج جامعه مهندسین کشاورزی از کشاورزان و مربیان برتر استانی در تولید محصولات استراتژیک توسط سردار فرماندهی سپاه ثارالله و رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی تقدیر بعمل آمد.


در این مراسم که با حضور سردار نظری جانشین فرماندهی سپاه استان بهمراه معاونین ، دکترخیراندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بهمراه معاونین و مدیران این سازمان، سرهنگ عسکرپور رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان، نخبگان دانشگاهی، کشاورزان و مربیان موفق و برتر استانی و سایر اقشار در محل تالار همایش های سپاه ثارالله برگزار گردید.


از دو فرزند جنوب کرمان، جناب آقای دکتر علی نخعی از کشاورزان بزرگ و موفق و پیشرو در تولید محصولات استراتژیک و مهندس مصیب بندئی فرمانده کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان عنبرآباد بعنوان مربی برتر با لوح سپاس سردار فرماندهی سپاه تقدیر بعمل آمد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =