. دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 61508 تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 مرداد 1401 | 10:28 ق.ظ

موافقت وزیر بهداشت با جذب ۱۸۵ نفر نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

🔻به گزارش کنارصندل، دکتر ذبیح الله اعظمی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد گفت: در نامه ای به دکتر عین الهی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی با موضوع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت متولی خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان در منطقه گسترده ۷شهرستان جنوبی استان کرمان از کمبود شدید نیروی متخصص کادر […]

🔻به گزارش کنارصندل، دکتر ذبیح الله اعظمی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد گفت: در نامه ای به دکتر عین الهی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی با موضوع دانشگاه علوم پزشکی جیرفت متولی خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان در منطقه گسترده ۷شهرستان جنوبی استان کرمان از کمبود شدید نیروی متخصص کادر درمان و خدماتی رنج می برد خبرداد.

🔻اعظمی ادامه داد: در این نامه از وزیر محترم خواسته شد با نگاه ویژه به توسعه مناطق محروم جهت بهبود و ارتقاء وضعیت خدمات رسانی به مردم محروم این منطقه نیاز مبرم به جذب ۱۸۵ نفر نیروی “جدید پزشک، پرستار، ماما، بهورز، خدماتی و…” به صورت پیمانی با تبصره۳ دارد.

🔻نماینده جیرفت و عنبرآباد افزود: خوشبختانه وزیر محترم با نظر موافق به معاون توسعه و منابع انسانی خود دستور اقدام لازم درخواست مورد نظر را صادر نمود.

🔻وی خاطر نشان کرد: دکتر عین الهی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی با طرح تأمین فضاهای آموزشی و کمک آموزشی از جمله احداث دانشکده پزشکی ، بهداشت و تخصیص اعتبار کافی برای احداث خوابگاه های دانشجویی و محوطه سازی و تاسیسات زیربنایی حوزه دانشگاه موافقت کرد.

🔻دکتر اعظمی اضافه کرد: وزیر بهداشت با راه اندازی دوازده پایگاه جاده ای و تجهیزات آن و ۱۲ دستگاه آمبولانس نیز موافقت نموده و با دستور کتبی به معاون توسعه خود خواستار اقدام لازم شد.
گزارش: خسرو احسانی


نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =