. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 62030 تاریخ انتشار : دوشنبه 7 شهریور 1401 | 13:52 ب.ظ

شهردار جیرفت بر تسریع روند زیباسازی شهر جیرفت تاکید کرد

به گزارش کنارصندل، محمود معناصری، شهردار جیرفت در بازدید از پروژه ها و واحد‌های شهرداری بر تسریع روند زیباسازی شهر جیرفت تاکید کرد . شهردار جیرفت در بازدید از پروژه های شهری گفت : شهر تنها بنا و ساختمان نیست بلکه همراهی مردم است که موجودیت شهر را می سازد . وی در بازدید از […]


به گزارش کنارصندل، محمود معناصری، شهردار جیرفت در بازدید از پروژه ها و واحد‌های شهرداری بر تسریع روند زیباسازی شهر جیرفت تاکید کرد .


شهردار جیرفت در بازدید از پروژه های شهری گفت : شهر تنها بنا و ساختمان نیست بلکه همراهی مردم است که موجودیت شهر را می سازد .


وی در بازدید از محلات کهوروییه ،کلرود ، مالک اشتر خاطرنشان کرد: اولویت شهرداری جیرفت توجه به مناطق و محلات کمتر توسعه یافته است و در همین راستا تمام تلاش مجموعه شهرداری اجرای پروژه های زیرساختی در این مناطق خواهد بود .


معناصری در بازدید از واحد اتوبوسرانی شهرداری جیرفت گفت: متاسفانه درگذشته تجهیز واحد اتوبوسرانی مورد غفلت قرار گرفته و موجودیت این واحد همگام با توسعه روند شهری نبوده است .


شهردار جیرفت در ادامه بازدید های روزانه با بازدید از نهالستان شهرداری گفت: با توجه به در پیش بودن بازگشایی مدارس و لزوم نشاط بخشی به شهر ، نسبت به گلکاری و زیبا سازی سطح شهر اقدام خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =