. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 62050 تاریخ انتشار : شنبه 12 شهریور 1401 | 15:53 ب.ظ

پیش‌نویس خودکار

🔻به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در رابطه با مرگ یک جوان فعال فضای مجازی در شهر پاریز سیرجان گفت: رسیدگی ویژه به پرونده فوق در دستور کار دادستانی قرار دارد و افراد از گمانه زنی های غیرکارشناسی و دامن زدن به شایعات اجتناب نمایند. 🔻محسن نیک ورز در تشریح جزییات این […]

🔻به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان در رابطه با مرگ یک جوان فعال فضای مجازی در شهر پاریز سیرجان گفت: رسیدگی ویژه به پرونده فوق در دستور کار دادستانی قرار دارد و افراد از گمانه زنی های غیرکارشناسی و دامن زدن به شایعات اجتناب نمایند.

🔻محسن نیک ورز در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی گزارش مشاهده خودرو مشکوک در مجاورت بیمارستان امام رضا(ع) سیرجان ، ماموران کلانتری ۱۱ شهر سیرجان سحرگاه روز پنجشنبه ۱۰شهریورماه به محل عزیمت می نمایند.

🔻وی ادامه داد: پس از بازرسی خودرو متوجه جسد بی جان یک جوان تقریبا ۳۰ ساله در پشت فرمان می شوند.

🔻وی بیان کرد: تحقیقات اولیه بیانگر این مطلب است که آثار خاصی مبنی بر خفگی یا وارد شدن ضربات جسم سنگین و تیز بر بدن متوفی دیده نشد اما جهت مشخص شدن موضوع جسد متوفی جهت آزمایش های تخصصی تحویل پزشکی قانونی شهرستان شده است.

🔻 دادستان سیرجان اضافه کرد: آخرین تماس متوفی ساعت ۲۳روز چهارشنبه ۹ شهریور ماه با مادرش بوده است و جنازه وی چند ساعت بعد در خودروی شخصیش پیدا شده است.

🔻این مقام قضایی بر حفظ حرمت انسان ها تاکید کرد و گفت: متاسفانه در فضای مجازی افرادی دانسته و یا از روی ناآگاهی حقوق شهروندی افراد را نقض می نماییند و با اظهارنظرهای غیراخلاقی موجب رنجش خانواده ها می شوند که در این رابطه نیز با افراد خاطی برخورد خواهد شد.

🔻وی درپایان اعلام کرد:گزارش تکمیلی پس از اعلام نظر پزشکی قانونی و انجام تحقیقات تکمیلی از طریق روابط عمومی دادگستری کرمان به اطلاع رسانده خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =