. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 62147 تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر 1401 | 10:24 ق.ظ

قتل ۲خانم توسط پسرخاله

⭕️شامگاه شنبه یک جوان ۲ خانم را در شهرستان فاریاب در جنوب کرمان به قتل رسانده است؛ مسئولان محلی ضمن تایید این رویداد می‌گویند هویت قاتل مشخص و تحت تعقیب قرار دارد، ضمن اینکه انگیزه قتل نیز اختلاف خانوادگی بوده است. 🔻آنطور که اعلام شده شروع اختلاف از شهرستان رودبارجنوب و در جریان یک مراسم […]

⭕️شامگاه شنبه یک جوان ۲ خانم را در شهرستان فاریاب در جنوب کرمان به قتل رسانده است؛ مسئولان محلی ضمن تایید این رویداد می‌گویند هویت قاتل مشخص و تحت تعقیب قرار دارد، ضمن اینکه انگیزه قتل نیز اختلاف خانوادگی بوده است.

🔻آنطور که اعلام شده شروع اختلاف از شهرستان رودبارجنوب و در جریان یک مراسم عروسی بوده اما قتل در محدوده شهرستان فاریاب رخ داد است.

🔻یکی از مسئولان مطلع محلی در شهرستان فاریاب ضمن بیان اینکه قتل ۲ خانم در محدوده این شهرستان توسط پسرخاله یکی از این خانم ها به علت اختلاف خانوادگی رخ داده تاکید کرد که هویت قاتل مشخص است، وی تحت تعقیب قرار دارد و تلاش‌ها برای بازداشت این فرد در جریان است.

🔻وی توضیح داد: این خانم ها شامگاه شنبه برای شرکت در مراسم عروسی به رودبارجنوب رفته بودند که پسرخاله یکی از آنان دچار سوء‌ظن در روابط و ارتباط خانم‌ها در حاشیه مراسم عروسی می‌شود و قصد انتقال ۲ خانم را با خودرو به سمت فاریاب داشته که در نزدیکی این شهر دچار سانحه واژگونی می شوند.

🔻این مسئول مطلع اظهارداشت: این افراد پس از واژگونی با کمک روستاییان منطقه از خودرو بیرون کشیده می شوند اما مرد مذکور که می بیند سانحه برای خودرو پیش آمده و نمی تواند خانم ها را به مقصد مدنظر خود برساند با استفاده از کلت کمری هر ۲ خانم را به قتل می رساند و از صحنه متواری می شود.

🔻وی اظهارداشت: هویت قاتل مشخص است و تلاش ها برای دستگیری وی نیز توسط ماموران پلیس جریان دارد./ کرمان نو

https://eitaa.com/konarsandal

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 5 =