. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 62240 تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1401 | 11:59 ق.ظ

نقش سازمان تبلیغات در شهرستانها چیست؟

✍️ خدامراد میرآبادی جامعه شناس نوشت: 🔹 اخیرا” موضوعی در شبکه های اجتماعی و کانالهای ماهواره ای به بهانه ی 《 آزادی و نه به حجاب!》 موسوم به انقلاب زنان با هشتک معروف چه بخواهیم و چه نخواهیم ترند شده و بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده است! 🔸 در این میان روی تصاویر […]

✍️ خدامراد میرآبادی جامعه شناس نوشت:

🔹 اخیرا” موضوعی در شبکه های اجتماعی و کانالهای ماهواره ای به بهانه ی 《 آزادی و نه به حجاب!》 موسوم به انقلاب زنان با هشتک معروف چه بخواهیم و چه نخواهیم ترند شده و بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده است!

🔸 در این میان روی تصاویر و فیلمها به گونه ای کار و القاء شده است که بعصا” جوانان و دختران ما هم بدون آن که محتوا و مفاهیم آن را بدانند دنباله رو شده و چیزهایی را می گویند یا می نویسند! که خود هم ان را قبول ندارند

🔹 به راستی نقش سازمان تبلیغات و شورای عمومی فرهنگ و اداره ارشاد و دهها دستگاه متولی دیگر چیست؟

🔹 اگر عزیزان نظامی و انتظامی ما در کف جامعه با عده ی معدودی از اراذال و اوباش رو به رو ، زخمی و شهید و به آتش کشیده می شوند ، آیا سایر دستگاهها در این جنگ نرم دشمن کاری کرده اند که به جنگ نظامی و آشوب کشیده نشود؟

🔹‌ آیا وظیفه ی سازمان تبلیغات فقط طراحی و تولید پوستر و هماهنگ کننده در مناسبت های خود جوش مردمی است و خودش ذاتا” وظیفه ای ندارد؟

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =