. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 62402 تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آبان 1401 | 07:13 ق.ظ

پیام تبریک سرپرست شهرداری جیرفت بمناسبت فرارسیدن هفته بسیج

مهندس تورج امیرافضلی سرپرست شهرداری جیرفت در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت : بسم الله الرحمن الرحیم🔹️تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی یقینا‌ از برکات الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد. 🔸️پنجم آذر ماه سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در […]

مهندس تورج امیرافضلی سرپرست شهرداری جیرفت در پیامی، فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت :

بسم الله الرحمن الرحیم
🔹️تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی یقینا‌ از برکات الطاف جلیه خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد.

🔸️پنجم آذر ماه سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در مورد تشکیل بسیج را در حالی گرامی می داریم که این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی ،فرهنگی و اجتماعی‌ و امنیتی جمهوری اسلامی حضور دارد.

🔹️اینجانب هفته مبارک بسیج که با شعار محوری ” بسیج، خدمتگزار ملت ایران” مزین گشته است را محضر حضرت صاحب الزمان(عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همه بسیجیان سرافراز و مردم ولایتمدار و بسیجی شهرستان جیرفت تبریک عرض نموده و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.


روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =