. جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 62415 تاریخ انتشار : سه شنبه 1 آذر 1401 | 13:15 ب.ظ

کارخانه دانه بندی سنگ آهن اسفندقه با حضور استاندار کرمان افتتاح شد

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی صنعت معدن و تجارت جنوب کرمان با حضور استاندار، مدیرکل صنعت معدن و تجارت جنوب کرمان، نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران، کارخانه دانه بندی سنگ آهن در بخش اسفندقه افتتاح شد. مدیرکل صنعت معدن و تجارت […]

به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی صنعت معدن و تجارت جنوب کرمان با حضور استاندار، مدیرکل صنعت معدن و تجارت جنوب کرمان، نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران، کارخانه دانه بندی سنگ آهن در بخش اسفندقه افتتاح شد.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت جنوب کرمان در حاشیه این افتتاح ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان سرافراز اظهار داشت: با تفکر و عملکرد بسیجی میشود بر همه مشکلات غلبه کرد و منطقه جنوب کرمان را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار داد.

مسلم مروجی فرد افزود: هفته بسیج فرصت مغتنمی برای بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب و شروعی دوباره با تلاشی مضاعف برای آبادانی ایران اسلامی است.

وی با اشاره به افتتاح کارخانه دانه بندی آهن کناروئیه از توابع بخش اسفندقه شهرستان جیرفت بیان داشت: این کارخانه با ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار تن در سال و با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۳۰ نفر به طور مستقیم و برای ۱۰۰ نفر به طور غیرمستقیم با حضور استاندار کرمان و نماینده مردم شهرستان های جیرفت ک عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

مروجی فرد ادامه داد: یکی از عمده مشکلات کارخانه ها و صنایع معدنی در بخش اسفندقه جیرفت عدم بهره مندی از آب صنعتی است که اگر این مشکل برطرف شود می توان با احداث کارخانه های بزرگتر و بیشتر در این منطقه، در زمینه تولید و اشتغال اقدامات بی نظیری انجام داد.

وی ضمن قدردانی از حمایت و همراهی استاندار کرمان در تامین زیرساخت های حوزه های صنعت و معدن جنوب کرمان خاطرنشان کرد: اقدامات دولت مردمی آیت الله رئیسی به گونه ای است تا ضمن رفع مشکلات زیرساختی در جنوب کرمان زمینه توسعه صنایع و معادن این منطقه نیز فراهم شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 1 =