. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 62865 تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر 1401 | 17:43 ب.ظ

سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی جنوب کرمان پس از دو روز رقابت با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، مسئولان، هنرمندان و مردم اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی جنوب کرمان برگزار و از برگزیده ها تجلیل شد. طبق رای هیئت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی جنوب کرمان: در بخش نمایشنامه: نمایشنامه سگ کشی […]

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، مسئولان، هنرمندان و مردم اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی جنوب کرمان برگزار و از برگزیده ها تجلیل شد.

طبق رای هیئت داوران سیزدهمین جشنواره تئاتر استانی جنوب کرمان:

در بخش نمایشنامه: نمایشنامه سگ کشی روی خط مرزی به نویسندگی هانیه رئیسی و روح‌الله اسکندری از قلعه گنج رتبه دوم کسب کردند.
نویسندگی: رتبه سوم به طور مشترک به نمایشنامه آن نیمروز طولانی زهرا نوشته لیلا میرزایی از قلعه گنج و نمایشنامه ناخدا عبدو به نویسندگی محمود اصغری از فاریاب تعلق گرفت.

در بخش بازیگری: به طور مشترک محسن طالبی فرد و علیرضا بازیگر برای ایفای نقش در نمایش آن نیمروز طولانی زهرا از قلعه‌گنج حائز رتبه دوم بازیگری مرد شدند‌و رتبه سوم بازگیری به طور مشترک به محمدعلی خانگاه برای ایفای نقش در نمایش سگ کشی روی خط مرزی از قلعه‌گنج و حمید رضا خرمی برای ایفای نقش در نمایش آن نیمروز طولانی زهرا از قلعه گنج و محمود اصغری برای نمایش ناخدا عبدو از فاریاب تعلق گرفت.

در بخش بازیگری زن: ام البنین محمدی برای ایفای نقش در نمایش آن نیمروز طولانی زهرا از قلعه‌گنج رتبه دوم بخش بازیگری زن را از آن خود کرد و همچنین به طور مشترک پریماه شکفته و ام البنین افتخاری برای ایفای نقش در نمایش کشتی حیوانات از جیرفت رتبه سوم بازیگری زن را کسب کردند.
طراحی صحنه: رتبه دوم طراحی صحنه به نصرت محمدرضا خانی برای طراحی صحنه نمایش کشتی حیوانات تعلق گرفت و امین نیک خو و ام البنین تشت زر برای نمایش سگ کشی روی خط مرزی از قلعه‌گنج حائز رتبه سوم طراحی صحنه شدند.
طراحی صحنه: نمایش آن نیمروز طولانی زهرا از علیرضا بازیگر و خانم ام البنین محمدی توریگی تقدیرشد.
طراحی لباس: رتبه اول و دوم به ام البنین محمدی توریگی برای نمایش آن نیمروز زهرا از قلعه گنج تعلق گرفت و در این بخش داوران از علی چتر زرین برای طراحی صحنه نمایش ناخدا تقدیر کردند.

بخش کارگردانی: رتبه دوم به ام البنین محمدی توریگی برای کارگردانی نمایش آن نیمروز طولانی زهرا از قلعه گنج و رتبه سوم نیز به مرضیه چمک برای کارگردانی نمایش سگ کشی روی خط مرزی از قلعه‌گنج تعلق گرفت.
داوران در بخش طراحی، نور و موسیقی هیچ نمایشی را شایسته تقدیر ندانستند.

جهت ورود به پیج خبری کنارصندل در روبینو بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شش =