. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 63041 تاریخ انتشار : دوشنبه 21 آذر 1401 | 17:38 ب.ظ

امکان ثبت نام نهضت ملی مسکن در جنوب کرمان و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر شمال استان / فقط بانک مسکن همکاری داشته است

به گزارش کنارصندل و به نقل از ایسنا مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان گفت: در حال حاضر در شهرستان های جنوب استان کرمان امکان ثبت نام متقاضیان جدید در طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد. محمد ساردوئی شامگاه ۱۹ آذرماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان اظهار کرد: تعداد ۳۳ هزار و ۴۳۱ […]

به گزارش کنارصندل و به نقل از ایسنا مدیرکل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان گفت: در حال حاضر در شهرستان های جنوب استان کرمان امکان ثبت نام متقاضیان جدید در طرح نهضت ملی مسکن وجود دارد.

محمد ساردوئی شامگاه ۱۹ آذرماه در جلسه شورای مسکن استان کرمان اظهار کرد: تعداد ۳۳ هزار و ۴۳۱ نفر متقاضی در نهضت ملی مسکن در جنوب کرمان ثبت نام کرده و ۶۲۸۰ نفر تائید نهائی شده اند.

وی با اشاره به اینکه ۳۱۲۳ نفر از این تعداد واریز وجه داشته اند، افزود: به جز شهر جیرفت، در دیگر شهرها ساخت واحدها، یک طبقه در نظر گرفته شده است.

ساردوئی تصریح کرد: در حال حاضر در شهرستان های جنوب استان کرمان امکان ثبت نام متقاضیان جدید در نهضت ملی مسکن وجود دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از مشکلات بزرگ، عدم همکاری بانکهاست، گفت: به جز بانک مسکن، هیچ بانکی در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن همکاری نکرده است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه پروژه ها حاشیه شهرها هستند، دستگاه های خدمات رسان باید در تامین زیرساخت ها همکاری داشته باشند.

ساردوئی با اشاره به اینکه در بیشتر شهرهای جنوب استان مشکل تامین زمین داریم و در حال رفع مشکل هستیم، گفت: مشکل اصلی تامین زمین مربوط به شهر جیرفت است و در مجموع ۴۶۸۵ واحد در جنوب کسری زمین داریم.

به گزارش ایسنا امکان ثبت نام جدید متقاضیان نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در استان کرمان وجود دارد و فقط در شهرهای کرمان، رفسنجان، سیرجان و بم نمی توان ثبت نام کرد./ ایسنا

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =