. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 63177 تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 | 18:15 ب.ظ

رهایی ۵ نفر از قصاص با گذشت اولیای دم در جیرفت

رییس دادگستری شهرستان جیرفت گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون ۵ محکوم به قصاص با پیگیری و پادرمیانی شورای حل اختلاف مستقر در زندان و با گذشت اولیای دم از قصاص رهایی یافته‌اند. به گزارش خبرگزاری برنا؛ اصغر ستایی‌مختاری در نشست کمیته صلح و سازش زندان جیرفت که با حضور قضات دادگستری، رئیس زندان و […]

رییس دادگستری شهرستان جیرفت گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون ۵ محکوم به قصاص با پیگیری و پادرمیانی شورای حل اختلاف مستقر در زندان و با گذشت اولیای دم از قصاص رهایی یافته‌اند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ اصغر ستایی‌مختاری در نشست کمیته صلح و سازش زندان جیرفت که با حضور قضات دادگستری، رئیس زندان و کارشناسان مربوطه در محل زندان جیرفت برگزار شد، بیان کرد: تلاش و پیگیری‌های شورای حل اختلاف زندان جیرفت، با همکاری کمیته صلح و سازش اداره زندان در جلب رضایت تعداد زیادی از شکات پرونده‌های جرائم غیر عمد و محکومیت مالی به ثمر نشست.

این مقام قضایی اظهار داشت: در این نشست تعداد ۱۳ نفر از شکات و زندانیان جرایم مالی جیرفت دور یک میز نشستند و ۸ پرونده از این ۱۳ پرونده به صلح و سازش ختم و زندانیان این پرونده‌ها آزاد شدند.

وی گفت: میزان رد مالی که باید توسط زندانیان فوق پرداخت می شد مبلغ ۲۶ میلیارد تومان بود که با گذشت شاکیان به مبلغ یک میلیارد و دویست و بیست میلیون تومان تقلیل پیدا کرد.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شانزده =