. دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 64903 تاریخ انتشار : دوشنبه 26 دی 1401 | 23:15 ب.ظ

بخش ان آی سی یو NICU بیمارستان کاشانی جیرفت راه اندازی شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: بخش ان آی سی یو بیمارستان آیت الله کاشانی جیرفت با هشت تخت بستری که قابلیت افزایش تا ۲۰ تخت را دارد و با اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد ریال راه اندازی شد. به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر علی اصغر خیرخواه ظهر امروز در […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: بخش ان آی سی یو بیمارستان آیت الله کاشانی جیرفت با هشت تخت بستری که قابلیت افزایش تا ۲۰ تخت را دارد و با اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد ریال راه اندازی شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر علی اصغر خیرخواه ظهر امروز در حاشیه افتتاح بخش ان آی سی یو بیمارستان کاشانی جیرفت اظهار داشت: توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در راستای ارتقای خدمات سلامت از اهمیت ویژه ای در منطقه برخوردار است که در این مسیر اقدامات قابل توجهی در حوزه دانشگاه انجام شده است.

وی افزود: بیمارستان آیت الله کاشانی به عنوان بیمارستان تک تخصصی منطقه که محل تولد و آغاز زندگی است از جایگاه ویژه ای برخوردار است ما هم تلاش داریم هر چه سریعتر پروژه های در حال احداث این بیمارستان به بهره برداری برسد.

خیرخواه با اشاره به حضور فوق متخصص نوزادان در این بیمارستان در آینده نزدیک تصریح کرد: جدای از سیاستهای کلی جوانی جمعیت توسعه این بیمارستان از اولویتهای دانشگاه است تا بخشها و تختها افزایش یابد و با توجه به کمبود مشهود تخت ان آی سی یو با پیگیریهای صورت گرفته امروز این بخش راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به بهره برداری چند پروژه درمانی در جیرفت تا پایان سالجاری خاطرنشان کرد: بخش ان آی سی یو بیمارستان آیت الله کاشانی جیرفت با هشت تخت بستری که قابلیت افزایش تا ۲۰ تخت را دارد و با اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد ریال راه اندازی شد.

این افتتاحیه با حضور دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، معاونان توسعه و درمان دانشگاه، حجت الاسلام شاهرخی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه، دکتر اعظمی نماینده مردم شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، بلندنظر فرماندار جیرفت و … برگزار شد.

تصاویر: خسرو احسانی

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =