. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 65483 تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 بهمن 1401 | 18:33 ب.ظ

تعرفه صادرات سیب زمینی حذف شود

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس یازدهم گفت: از وزیر جهاد کشاورزی درخواست می شود که دستور حذف تعرفه صادرات سیب زمینی را صادر کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ذبیح الله اعظمی ساردویی در نشست علنی روز (چهار شنبه ۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد […]

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس یازدهم گفت: از وزیر جهاد کشاورزی درخواست می شود که دستور حذف تعرفه صادرات سیب زمینی را صادر کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ذبیح الله اعظمی ساردویی در نشست علنی روز (چهار شنبه ۵ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: ضمن قدردانی از حضور شما در جشنواره مرکبات جیرفت در همین سفرجنابعالی از مزارع در حال برداشت سیب زمینی منطقه بازدید کردید اما کاهش شدید قیمت سیب زمینی تازه جیرفت و عنبرآباد و سیب زمینی سایر استان های کشور باعث برشکستی تولیدکنندگان و کشاورزان خواهد شد چرا مجددا معاونت توسعه بازرگانی شما برای صادرات سیب زمینی تعرفه وضع کرده است. دستور فرمایید در اسرع وقت تعرفه مذکور حذف شود.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس یازدهم خطاب به وزیر نفت گفت: مبارزه با قاچاق سوخت را در جنوب کرمان به عنوان پایلوت قرار دادید این دستور زندگی عادی مردم را دچار چالش کرده است. نبود سوخت و صف های طولانی بنزین و کمبود گاز امان مردم را بریده است. در ماه پیش رو اوج حمل و نقل محصولات متنوع کشاورزی و کامیون های حمل سبزی و تره بار نباید در صف سوخت معطل بمانند. پروژه گارزسانی به بخش اسفند غرب هم چنان بلاتکلیف و در بخش های دیگر روی زمین مانده است.


جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در ایتا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =