. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 65523 تاریخ انتشار : جمعه 7 بهمن 1401 | 17:25 ب.ظ

امام جمعه شهر بلوک اسماعیلی:
انقلاب اسلامی با وجود سپاه پاسداران همیشه پابرجاست

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بلوک اسماعیلی حجت الاسلام دهقان دولتی امام جمعه محترم در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت همگی به رعایت تقوای الهی بیان داشت: کارهای که بدرد انسان بخورد حکمت گفته می شود و باید مواظب باشید در زندگی کارهایی انجام بدهیم که اخلاص انسان از دست […]

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بلوک اسماعیلی حجت الاسلام دهقان دولتی امام جمعه محترم در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت همگی به رعایت تقوای الهی بیان داشت: کارهای که بدرد انسان بخورد حکمت گفته می شود و باید مواظب باشید در زندگی کارهایی انجام بدهیم که اخلاص انسان از دست نرود.

وی با توجه به وضعیت سوخت در منطقه گفت: وضعیت سوخت موجب نارضایتی مردم شده است، ولی سوخت بر ها خون مردم را در شیشه کردند و سوخت بر ها منتظر تاثیر لقمه حرام باشند که با لقمه ناپاکی که بر سر سفره خانواده خود می برند و در روایت آمده است که لقمه حرام از نطفه حرام بدتر است و همین قاچاق سوخت چون باعث نارضایتی دیگران باشد از بدترین لقمه های حرام است.

حجت الاسلام دهقان با اشاره به ولادت امام جواد علیه السلام گفت؛ نباید امروز این امام در زندگی ما مظلوم باشد و اگر کسانی که در زندگی اش قصد دارد کار خیری بکند بگذارد روز ولادت امام جواد علیه السلام انجام بدهد.

دهقان دولتی امام جمعه بخش اسماعیلی با اشاره به اینکه در آستانه دهه فجر قرار داریم گفت: انتظار است امسال با توجه به هجمه های دشمنان، مردم باشکوه تر از هر سال این دهه مبارک و پیروزی انقلاب را جشن بگیرند.

وی در ادامه اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران هیمنه آمریکا را در منطقه شکست و امروز برخی از فوتبالیست ها و مجریان تلویزیون فکر کردند که جمهوری اسلامی ایران رفتنی است و شعار علیه جمهوری اسلامی دادند و اکنون در منجلاب غرب گیر افتادند.

خطیب جمعه امروز در خاتمه ضمن قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به وجود آورده داعش و تجهیز کننده داعش، نابود کننده داعش را به عنوان تروریست معرفی می کند و نمی داند که سپاه در دل مردم جا دارد، سپاه و بسیج در کنار مردم هستند و خواهند ماند.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =