. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 65504 تاریخ انتشار : جمعه 7 بهمن 1401 | 12:41 ب.ظ

فعال بودن اکیپهای راهداری در محور جیرفت _جبالبارز /بارش برف در محدوده تونل آذر تا اسفند/ قسمتی از اسفندقه هم برفی شد

رئیس اداره راهداری و‌حمل و‌نقل جاده ای جیرفت گفت:بارش برف از شب گذشته در محور جیرفت، جبالبارز آغاز شده است . مهدی امیر حیدری افزود :در حال حاضر ۳ اکیپ راهداری در گردنه برفگیر جبالبارز به سمت تونل اسفند فعال هستند و از سب گذشته چندین مرحله عملیات برف روبی محور را انجام داده اند. […]

رئیس اداره راهداری و‌حمل و‌نقل جاده ای جیرفت گفت:بارش برف از شب گذشته در محور جیرفت، جبالبارز آغاز شده است . مهدی امیر حیدری افزود :در حال حاضر ۳ اکیپ راهداری در گردنه برفگیر جبالبارز به سمت تونل اسفند فعال هستند و از سب گذشته چندین مرحله عملیات برف روبی محور را انجام داده اند. رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جیرفت از اعزام یک اکیپ راهداری به محور اسفندقه خبر داد و گفت: با توجه به بارش برف نزولات آسمانی در این منطقه به ویژه در محدوده تنگ سرگز اسفندقه یک اکیپ راهداری در این محور فعال شده است. مهدی امیر حیدری از فعال بودن ۲۰ نیروی راهدار در عملیات برف روبی در محورهای جیرفت خبر داد و‌گفت:از رانندگان تقاضا داریم با توجه به بارش برف در محور جیرفت جبالبارز جوانب احتیاط را رعایت و از سبقتهای غیر مجاز با توجه به لغزندگی محور و کاهش دید جدا خودداری کنند.
وی از باز بودن‌ محور جیرفت_جبالبارز خبر داد و گفت:رانندگان در صورت مشاهده دستگاههای راهداری در محور که مشغول عملیات برف روبی و نمک پاشی هستند حتما جوانب احتیاط را رعایت و فاصله لازم را با این دستگاه ها رعایت کنند تا عوامل راهداری بتوانند عملیات راهداری را انجام دهند.

🇮🇷روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و‌نقل جاده ای جنوب استان کرمان

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =