. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 65601 تاریخ انتشار : شنبه 8 بهمن 1401 | 18:46 ب.ظ

صدور بیش از ۶۰۰ گواهی مهارت در آزمون های جامع و ادواری جنوب کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: طی یک ساله گذشته ۶۶۴ گواهی مهارت در جنوب کرمان صادر شده است. به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، بهرام مسلمی مهنی با بیان اینکه آزمون جامع و ادواری در سال طی سه مرحله برگزار […]


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: طی یک ساله گذشته ۶۶۴ گواهی مهارت در جنوب کرمان صادر شده است.


به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، بهرام مسلمی مهنی با بیان اینکه آزمون جامع و ادواری در سال طی سه مرحله برگزار می شود، اظهارداشت: امسال نیز ۳۰۰ گواهی در دی ماه ۱۹۵ گواهی در شهریورماه و ۱۶۹ گواهی در خرداد ماه در جنوب کرمان صادر شده است.


مسلمی مهنی هدف از برگزاری این آزمون ها را إرتقای سطح سنجش و توان هنرجویان دانست و عنوان کرد: هنرجویان پس از کسب نمرات لازم درآزمون، گواهینامه مهارت دریافت می‌کنند که این گواهینامه بیانگر صلاحیت مهارتی فرد بر اساس استاندارد‌های قید شده برای ارائه به آموزش و پرورش جهت دریافت دیپلم و دریافت تسهیلات بانکی است.
وی با تاکید بر اینکه آزمون های استاندارد مهارتی بخش فرهنگ و هنر در توسعه و رشد جامعه نقش اساسی دارند، گفت: همچنین این آزمون ها با هدف فراگیر شدن آموزش های مهارتی، ارتقاء سطح آموزش های هنری و اشتغال در حوزه فرهنگ و هنر و… برگزار می شوند.


وی اظهارداشت: داوطلبین دررشته های گرافیک رایانه ای، دستیاری طراحی لباس، تصویر سازی و جلوه های ویژه رایانه ای، عکاسی دیجیتال و تصویر برداری گواهی پایان دوره دریافت تموده اند.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =