. سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 66983 تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 | 14:49 ب.ظ

انحراف به چپ، علت تصادف مرگبار محور جیرفت – سربیژن/ ۴ کشته و ۶ زخمی

ایسنا/کرمان فرمانده پلیس راه جیرفت رانندگی هیجانی را علت اصلی تصادفات ترافیکی عنوان کرد و گفت: علت حادثه امروز صبح ۲۴ بهمن ماه گردش به چپ خودروی زانتیا اعلام شده که چهار کشته و شش مصدوم برجای گذاشت. سرهنگ جواد شهدادنژاد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به عوامل اصلی تصادفات منجر به فوت […]

ایسنا/کرمان فرمانده پلیس راه جیرفت رانندگی هیجانی را علت اصلی تصادفات ترافیکی عنوان کرد و گفت: علت حادثه امروز صبح ۲۴ بهمن ماه گردش به چپ خودروی زانتیا اعلام شده که چهار کشته و شش مصدوم برجای گذاشت.

سرهنگ جواد شهدادنژاد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به عوامل اصلی تصادفات منجر به فوت و جرح در جیرفت اظهار کرد: رانندگی تهاجمی، عدم توجه به تابوهای مسیر و  سرعت غیرمجاز از جمله عوامل تصادفات در جیرفت به شمار می آیند.

وی علت تصادف صبح امروز ۲۴ بهمن ماه را در محور جیرفت-سربیژن – راین انحراف به چپ خودروی زانتیا اعلام کرد و افزود: متاسفانه در اثر بی احتیاطی راننده زانتیا و برخورد با پژو ۴۰۵ شاهد تصادف زنجیره ای و چهار کشته و شش مصدوم هستیم.

شهدادنژاد فرهنگسازی در امر رانندگی و ترویج احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی را از وظایف نهادهای برون سازمانی دانست که باید با پلیس همکاری و هم افزایی داشته باشند و اظهار کرد: فرهنگسازی یک امر جمعی است و پلیس به تنهایی  متولی نیست و همه دستگاه های فرهنگی باید در این راستا همکاری داشته باشند تا شاهد مرگ جوانان در اثر بی احتیاطی نباشیم.

فرمانده پلیس راه جیرفت نظارت خانواده ها را بر جوانان در کنترل هیجانات مورد تاکید قرار داد و افزود: خانواده‌ها نقش مهمی در این زمینه دارند زیرا شروع آموزش از خانواده به صورت مستقیم موثر واقع می شود.

وی با ابراز تاسف از حادثه ترافیکی صبح امروز و کشته و زخمی شدن ۱۰ نفر گفت: یک لحظه غفلت باعث چنین حادثه دلخراش و غیرقابل جبرانی شده و چندین خانواده قربانی بی‌احتیاطی شدند.

به گزارش ایسنا، صبح امروز ۲۴ بهمن ماه در کیلومتر ۷۰ محور جیرفت-سربیژن – راین بر اساس نظر کارشناسان، در اثر انحراف به چپ خوردوی زانتیا شش خودروی سواری دچار حادثه و شش نفر مصدوم شده و چهار نفر در دم جان باختند./ ایسنا

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + نوزده =