. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 68381 تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401 | 10:27 ق.ظ

با مصوبه شورای تامین صورت گرفت :۲۰ تا ۵۰ درصد نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان تامین شود

به گزارش کنارصندل به نقل از کرمان نو به گفته حسینی‌نژاد الزام تامین نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان مصوبه شورای تامین بوده است و بایستی حداقل ۲۰ درصد نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان تامین شود.او در این رابطه تاکید کرد که تفاهم‌نامه‌ای در این رابطه با شرکت‌های بزرگ منعقد شده و در این […]
مهدی حسینی‌نژاد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان در اولین همایش تخصصی ارتباط واحد‌های صنعتی اعلام کرد که بایستی ۲۰ تا ۵۰ درصد نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان تامین شود.

به گزارش کنارصندل به نقل از کرمان نو به گفته حسینی‌نژاد الزام تامین نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان مصوبه شورای تامین بوده است و بایستی حداقل ۲۰ درصد نیاز واحد‌های بزرگ از داخل استان تامین شود.
او در این رابطه تاکید کرد که تفاهم‌نامه‌ای در این رابطه با شرکت‌های بزرگ منعقد شده و در این رابطه مشکل بازار واحد‌های کوچک استان برطرف خواهد شد.
به گفته رییس سازمان صمت استان با کمک مس مدل توانمندسازی تامین کنندگان استانی ارتباط بین واحد‌های کوچک و متوسط در قالب کارگاه هایی در قالب ۱۰ شاخص پیگیری شده و در این زمینه ۱۰۰ واحد بایکدیگر متصل شدند.

حسینی‌نژاد با بیان اینکه برخی شهرستان‌ها خوب رشد کردند، گفت: باید توسعه نامتوازن را به عنوان تهدید رفع کنیم چرا که این امر مشکلات و تبعاتی دارد که ما را دچار چالش می‌کند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =