. پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 68387 تاریخ انتشار : جمعه 12 اسفند 1401 | 12:49 ب.ظ

رئیس ورزش های همگانی استان کرمان از فعالان در عرصه ورزش همگانی شهرستان جیرفت تجلیل کرد

به گزارش کنارصندل، آئین تجلیل از مشارکت کننده گان در همایش ها و پیاده رویهای خانوادگی ورزش همگانی در شهرستان جیرفت با حضور دکتر بلندنظر فرماندار شهرستان جیرفت ،دکتر جعفری رئیس هیئت ورزش همگانی استان کرمان ،دکتر خانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت ،دکتر ارمبین رئیس اسبق ورزش و جوانان شهرستان جیرفت،دکتر هوشمند […]

به گزارش کنارصندل، آئین تجلیل از مشارکت کننده گان در همایش ها و پیاده رویهای خانوادگی ورزش همگانی در شهرستان جیرفت با حضور دکتر بلندنظر فرماندار شهرستان جیرفت ،دکتر جعفری رئیس هیئت ورزش همگانی استان کرمان ،دکتر خانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت ،دکتر ارمبین رئیس اسبق ورزش و جوانان شهرستان جیرفت،دکتر هوشمند رئیس شورای شهر ،مهندس دلفاردی شهردار منتخب شهر جیرفت، اعضای شورای شهر جیرفت،ساردوییه و شهر بلوک در سالن تشریفات پور باقری در یک “شب بارانی “برگزار شد.

در این نشست بعد از خیر مقدم گویی مهندس میلاد برخوری رئیس هیئت ورزش همگامی جیرفت به مدعوین خصوصا”فرماندار شهرستان، دکتر جعفری رئیس ورزش همگانی استان ،دکتر بلندنظر فرماندار جیرفت با تبریک اعیاد شعبانیه از تمامی دست اندرکاران ورزش شهرستان بخصوص ورزش همگانی تقدیر کرد و از تداوم این برنامه ها توسط هیئت تاکید نمود وی گفت ما خود را را مسئول همکاری همه جانبه با دست اندکاران ورزش وجوانان می دانیم به بهترین شکل ممکن همکاری می نمائیم .

فرماندار جیرفت با آرزوی سلامتی و طلب دعا از حاضرین برای مدیرکل ورزش وجوانان استان، باز برای چندمین بار از وی گله نمود که خود شخصا”باید در شهرستان حضور و مشکلات را از نزدیگ مشاهده نماید.

در ادامه :دکتر جعفری رئیس ورزشهای همگانی استان با قدردانی از شهرهای مشارکت کننده، اجرای طرح پیاده روی خانوادگی همچون ساردوییه، شهر بلوک از توابع شهرستان جیرفت وسرآمد آنها شهر جیرفت در دیماه ۱۴۰۱ موفقیت آمیز ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه همایش ها از اولین کار تصدی من در استان واولین اجراها در شهرستان جیرفت از پیش بینی ها موفق تر شد.

دکتر جعفری افزود:عمل کرد این موفقیت مرهون تلاش بخش های مشارکت کننده، روسا، مربیان و دست اندرکارانی است که برای اجرای این طرح ها تلاش کردند.

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی خاطر نشان کرد: این همایش ها با رویکرد بازاریابی اجتماعی،سلامت ،شاد نمودن مردم برگزار شد و فرایند اجرایی همایش ها در چند مرحله مورد ارزیابی قرار گرفت که خوشبختانه مشاهده شد ۸۰ درصد رضایتمندی مردمی از طرح وجود دارد.

رئیس ورزش همگانی استان با اشاره به ضرورت تداوم این همایش ها و همکاری همه هیئت ها آینده ورزش و سلامتی و شادی مردم دور از دسترس نیست.

در پایان مراسم از فعالان عرصه ورزش همگانی با اهداء لوح تقدیر و تندیس همایش توسط رئیس ورزش همگانی استان و مسئولان شهرستان تقدیر شد.

گزارش : امینه رزمی

تصاویر: خسرو احسانی

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =