. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 68759 تاریخ انتشار : دوشنبه 15 اسفند 1401 | 13:34 ب.ظ

پیشنهاد استقلال کارگروه رفع موانع تولید در حوزه قضایی در جنوب

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان در دیدار با دادستان جیرفت مطرح شد:پیشنهاد استقلال کارگروه رفع موانع تولید در حوزه قضایی در جنوب به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان، مدیرکل و معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با دادستان جدید جیرفت دیدار و […]

مدیرکل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان در دیدار با دادستان جیرفت مطرح شد:
پیشنهاد استقلال کارگروه رفع موانع تولید در حوزه قضایی در جنوب

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت جنوب کرمان، مدیرکل و معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با دادستان جدید جیرفت دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای دادستان در سمت جدید اظهار داشت: با توجه به این که در سایه امنیت می توان به پیشرفت و توسعه پایدار رسید، دستگاه قضایی با ایجاد امنیت، زمینه سرمایه گذاری در نقاط مختلف جنوب استان را فراهم کرده است.

مسلم مروجی فرد با ارائه گزارشی از وضعیت کنونی صنایع و معادن در جنوب کرمان، گفت: وضعیت کنونی صنایع فراوری و تولیدی و صنایع معدنی احداث شده در این منطقه با قبل از استقلال اداره کل در جنوب کرمان قابل مقایسه نیست.

وی با اشاره به همکاری دستگاه قضایی با اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان بیان داشت: با همکاری سیستم قضایی توانسته ایم در کارگروه رفع موانع تولید، مشکلات بسیاری از طرح ها را در جنوب استان رفع و به چرخه تولید برگردانیم.

مروجی فرد با بیان این که در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان سال ” تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین ” نامگذاری شده است، باید به اشتغالزایی در منظقه توجه داشت، گفت: با توجه به اقدامات انجام شده و کارخانه های احداث شده در جنوب استان، اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان نقش مهمی در اشتغالزایی برای جوانان این منطقه ایفا کرده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با اشاره به نقش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در رفع مشکلات واحدهای تولیدی افزود: استقلال کارگروه رفع موانع تولید در حوزه قضایی در جنوب، واگذاری زمین برای طرح های مختلف از مهمترین خواسته های اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از سیستم قضایی است که در صورت محقق شدن می توان شاهد تسریع در پیشرفت جنوب استان باشیم.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =