. شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 69316 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 اسفند 1401 | 11:56 ق.ظ

طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس کلید خورد

نماینده جیرفت گفت: پیش‌بینی می‌کنم قریب به ۴۰ امضا برای استیضاح یوسف نوری به ثبت برسد. وی گفت: بی عدالتی، بی نظمی و کندی روند اجرای طرح رتبه بندی معلمان موجب سردرگمی، ایجاد نارضایتی‌های بسیار و اعتراض فرهنگیان عزیز شده است. وقتی رفتار دانش آموزان دوره راهنمایی و دبیرستانی به مقوله حجاب را مشاهده می‌کنیم […]

نماینده جیرفت گفت: پیش‌بینی می‌کنم قریب به ۴۰ امضا برای استیضاح یوسف نوری به ثبت برسد.

به گزارش کنارصندل به نقل از جماران، ذبیح الله اعظمی در رابطه با دلایل استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی گذشته بیش از یک میلیون نفر دانش آموز  از تحصیل باز مانده‌اند. آموزش و پرورش برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز متعهد، متخصص و کارآمد به خصوص از طریق دانشگاه فرهنگیان بسیار ناکارآمد عمل کرده است.

وی گفت: بی عدالتی، بی نظمی و کندی روند اجرای طرح رتبه بندی معلمان موجب سردرگمی، ایجاد نارضایتی‌های بسیار و اعتراض فرهنگیان عزیز شده است. وقتی رفتار دانش آموزان دوره راهنمایی و دبیرستانی به مقوله حجاب را مشاهده می‌کنیم یا اینکه می‌بینیم که دانش آموز در پارک اقدام به قمه‌کشی می‌کند نشان دهنده آن است موضوع پرورش فراموش شده و آموزش و پرورش در حوزه پرورش دانش آموزان بسیار ضعیف و منفعل عمل کرده است. انتصاب مدیران خارج از وزارت آموزش و پرورش یا افراد ناکارآمد و ضعیف در بدنه وزارت آموزش و پرورش نیز امروز مسئله‌ساز شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =