. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 69783 تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 فروردین 1402 | 12:49 ب.ظ

کشف تریاک در حاشیه شهر جیرفت

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ۳۱۳ کیلو تریاک از یک منزل مسکونی در پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت با انجام کار اطلاعاتی مبنی بر اینکه چند قاچاقچی یک محموله […]

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ۳۱۳ کیلو تریاک از یک منزل مسکونی در پی کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سردار عبدالرضا ناظری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت با انجام کار اطلاعاتی مبنی بر اینکه چند قاچاقچی یک محموله سنگین موادمخدر را در یک منزل روستائی در حاشیه شهر جیرفت دپو کرده و قصد انتقال آن به مرکز کشور را دارند، بلافاصله وارد عمل شدند.

او افزود: در این رابطه ماموران با شناسائی محل مورد نظر و ضمن هماهنگی قضائی در بازرسی از قسمت‌های مختلف این منزل، در مجموع ۳۱۳ کیلو تریاک کشف و در این رابطه دو متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو از قاچاقچیان تصریح کرد: پی جوئی‌های بعدی برای شناسائی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این محموله در دست انجام است تا به حول و قوه الهی و همکاری مردم عزیز بتوانیم سایر عوامل قاچاق مواد مخدر را شناسائی و دستگیر کنیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 11 =