. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 70488 تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 فروردین 1402 | 12:53 ب.ظ

رییس شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان:زیست عفیفانه در دستور کار شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان قرار گیرد

حجت الاسلام میثم تارم حجاب و عفاف را محور نشست شورای فرهنگ عمومی در سال جدید عنوان کرد و گفت: با توجه به وجود برخی بی حجابی و بد حجابی ها در جامعه، زیست عفیفانه موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد. جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر […]

حجت الاسلام میثم تارم حجاب و عفاف را محور نشست شورای فرهنگ عمومی در سال جدید عنوان کرد و گفت: با توجه به وجود برخی بی حجابی و بد حجابی ها در جامعه، زیست عفیفانه موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

به گزارش کنارصندل به نقل خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، (۱۶ فروردین ماه) اولین نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان در دفتر امام جمعه جیرفت برگزار شد.

حجت الاسلام تارم در این نشست، با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب اسلامی اقتصاد را محور شعار در سال های گذشته قرار داده اند، گفت: امیدواریم با محور قرار گرفتن شعار سال شاهد مهار تورم و رشد تولید باشیم، هر یک از این ۲ مهم بدون دیگری برای اقتصاد ما آسیب زا است.

رییس شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان ابراز کرد: رهبری هر ساله شعارهای سال را با درایت و هوشمندی به صورت دقیق انتخاب می کنند و کارشناسان اقتصادی به آن اذعان دارند.

وی با بیان این مطلب که جلسات شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان باید پر بار باشد، افزود: تحقق این مهم نیازمند ارائه راهکارها و ایده های نو برای ارتقای فرهنگ جنوب کرمان است.

حجت الاسلام تارم حجاب و عفاف را محور نشست شورای فرهنگ عمومی در سال جدید عنوان کرد و گفت: با توجه به وجود برخی بی حجابی و بد حجابی ها در جامعه، زیست عفیفانه موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

امام جمعه جیرفت خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی حکیمانه فرمودند؛ دشمن با طرح و برنامه وارد شده و ما هم باید طرح و برنامه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: تاکنون در بحث برخورد با بدحجابی و بی حجابی مسئولین نظام با منطق آرامش پیش رفته اند و اخیرا وزارت کشور یک بیانیه و دستورالعمل جامعه ای در این خصوص صادر کردند.

رییس شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان ابراز کرد: کارگروه تولید محتوا در ذیل شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان تشکیل شود.

وی اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با همکاری شهرداری ها فیلم های فاخری همچون غریب که زندگی سردار بروجردی است و در جشنواره کشوری رتبه آورده را در اماکن عمومی و مساجد به نمایش بگذارد.

حجت الاسلام تارم با اشاره به در پیش بودن اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان، خاطرنشان کرد: با توجه به وجود فضای مجازی باید برای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برنامه ریزی کنیم بنابراین یکی دیگر از محورهای نشست شورای فرهنگ عمومی این مهم باید باشد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =