. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 70928 تاریخ انتشار : یکشنبه 27 فروردین 1402 | 15:54 ب.ظ

‍ انهدام باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در جنوب استان کرمان/ سرباند اصلی بازداشت شده است

به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کشف و انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در جنوب استان کرمان خبر داد. افشین صالحی نژاد در تشریح جزییات این خبر افزود: طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی با دستورات قضایی و تلاش های سربازان گمنام امام زمان( عج) در اداره اطلاعات جیرفت […]

به گزارش کنارصندل، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کشف و انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در جنوب استان کرمان خبر داد.

افشین صالحی نژاد در تشریح جزییات این خبر افزود: طی یک عملیات پیچیده اطلاعاتی با دستورات قضایی و تلاش های سربازان گمنام امام زمان( عج) در اداره اطلاعات جیرفت ۳ نفر قاچاقچی سلاح و مهمات دستگیر و ۱۵ قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری N15 و ۲۹ عدد خشاب از این باند کشف شد.

این مقام قضایی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در تحقیقاتی فنی و اطلاعاتی، از برنامه‌ریزی یک باند قاچاق سلاح جهت انتقال یک محموله قابل توجه سلاح جنگی از استان های مرزی به جنوب استان کرمان خصوصا شهرستان جیرفت مطلع شدند.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت افزود: بلافاصله برنامه‌ریزی عملیاتی برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز شد وتحقیقات گسترده ای صورت پذیرفت و مخفیگاه این افراد در جیرفت شناسایی و مورد رصد نامحسوس قرار گرفت.

صالحی نژاد بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه این باند سه متهم از جمله سرباند اصلی قاچاق سلاح دستگیر، تعداد ۱۵ قبضه سلاح جنگی از نوع کلت کمری ، ۲۹ عدد خشاب و ۷۲ عدد قوطی مشروبات الکلی نیز کشف و ضبط شد.

این مقام قضایی با بیان اینکه از این باند دو دستگاه خودرو نیز توقیف شد، گفت: این باند قصد توزیع مقادیر زیادی سلاح کمری در شهرستان و جنوب استان داشت که با هوشیاری مأموران گمنام امام زمان (عج) این باند متلاشی و اعضای آن شناسایی و دستگیر شدند.

وی تأکید کرد: دستگاه قضایی همواره با قدرت و قاطعیت تمام، در مقابل متجاوزان به حریم جامعه اسلامی ایستاده و هرگز اجازه ناامنی و جولان به دشمنان ایران را نداده و فضای کشور را برای عموم مردم امن و برای مخلان نظم و امنیت نا امن می کند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + ده =