. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 75786 تاریخ انتشار : سه شنبه 13 تیر 1402 | 11:32 ق.ظ

درخواستِ ۱۸۰ کارگرِ شهرداری جیرفت از شهردار جدید برای بازگشت به کار

از ابتدای خرداد ماه سال جاری با تصمیم شهردار سابق حدود ۱۸۰ کارگر خدماتی بیکار شده‌اند. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایلنا ، تعدادی از کارگران شهرداری جیرفت کرمان که بعد از بیکاری درگیرِ مشکلاتِ مالی شده‌اند، از شهردار جدید درخواست کردند که پیگیر وضعیت بازگشت به کار آن‌ها باشد.  از ابتدای خرداد […]

از ابتدای خرداد ماه سال جاری با تصمیم شهردار سابق حدود ۱۸۰ کارگر خدماتی بیکار شده‌اند.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایلنا ، تعدادی از کارگران شهرداری جیرفت کرمان که بعد از بیکاری درگیرِ مشکلاتِ مالی شده‌اند، از شهردار جدید درخواست کردند که پیگیر وضعیت بازگشت به کار آن‌ها باشد. 

از ابتدای خرداد ماه سال جاری با تصمیم شهردار سابق حدود ۱۸۰ کارگر خدماتی بیکار شده‌اند. جمعی از این کارگران در تماس با ایلنا از برگزاری مراسم معارفه‌ی «هادی ربانی» برای مدیریت شهرداری جیرفت در روز دوشنبه هفته جاری خبر دادند و از شهردار جدید خواستند که به مشکلِ آنها رسیدگی کند. 

کارگران از بی‌توجهی شهردار سابق و اعضای فعلی شورای شهر جیرفت به وضعیت اشتغال کارگران بیکار شده انتقاد کردند و گفتند: شهردار سابق و اعضای شورای شهر جیرفت به خواسته‌ی بازگشت به کار و مشکلات معیشتی کارگران اهمیتی نمی‌دادند و حتی چندین‌بار با امید حمایت اعضای شورای شهر به دفاتر آنان مراجعه کردیم اما هیچ نتیجه‌ای نگرفته‌ایم. 

آن‌ها با بیان اینکه ما ۱۸۰ کارگر، قربانی اختلافات مدیران شهرداری و دو دستگی آن‌ها شدیم گفتند: وضعیت معیشتی‌مان خوب نیست و برای تامین مخارج زندگی در مانده شده‌ایم. ازشهردار جدید در خواست داریم هرچه سریعتر نیروهای بیکار شده شهرداری را به کار سابقشان بازگرداند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =