. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 77840 تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1402 | 18:20 ب.ظ

چهل و یکمین آزمون ادواری و سومین آزمون جامع بخش فرهنگ وهنر در جنوب کرمان برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: چهل و یکمین آزمون ادواری و سومین آزمون جامع بخش فرهنگ وهنر در جنوب کرمان در دو بخش عملی و تئوری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود. به گزارشکنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام سید […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: چهل و یکمین آزمون ادواری و سومین آزمون جامع بخش فرهنگ وهنر در جنوب کرمان در دو بخش عملی و تئوری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارشکنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام سید احمد حسینی در جلسه کمیته برنامه ریزی آزمون های جامع و ادواری شهریورماه ۱۴۰۲ جنوب کرمان، اظهارداشت: امسال نیز طبق روال سال گذشته آزمون های جامع و ادواری در ۳ نوبت در ماه های دی، مرداد و شهریور برگزار می‌شود.

وی افزود: شهریور ماه فرصتی است هم برای کسانی که به هر دلیل نتوانستند در نوبت های قبلی آزمون شرکت کنند و هم برای کسانی که نمره قبولی کسب نکرده اند.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شیوه برگزاری آزمون های جامع و ادواری از سال ۱۳۹۷ تغییر پیدا کرد و اکنون این آزمون ها به صورت الکترونیکی برگزار می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از تخلفات احتمالی، این آزمون ها به صورت سامانه ای شده است اما از سال گذشته نیز بنا به خواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی آزمون های جامع و ادواری به صورت حضوری اما آنلاین برگزار می‌شوند بنابراین هنرجویان در سالن امتحان از طریق گوشی تلفن همراه و یا لپ تاب وارد سامانه آزمون می شوند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه هنرجویان در رشته های گرافیک و رایانه به رقابت می پردازند، اظهار کرد: شنبه ۲۸ و یکشنبه ۲۹ مرداد ماه مرحله عملی جامع و ادواری به ترتیب در کهنوج و جیرفت برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: آزمون جامع در شهرستان کهنوج برای هنرجویان هفت شهرستان جنوبی کرمان که در موسسات ثبت نام کرده اند، برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: مرحله اول آزمون جامع از ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان کهنوج برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب عنوان کرد: آزمون مرحله عملی ادواری یکشنبه ۲۹ مرداد ماه در شهرستان جیرفت در مجتمع آرمین فیلم برگزار می‌شود.

وی ابراز کرد: چهارشنبه یکم و پنج شنبه دوم شهریور ماه مرحله تئوری جامع و ادواری به ترتیب در شهرستان کهنوج و جیرفت برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسینی از شرکت ۱۷۵ نفر در آزمون جامع و ۶۸ نفر در آزمون ادواری خبر داد و گفت: آزمون ادواری در شهرستان جیرفت برگزار می شود .

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =