. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 78059 تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 شهریور 1402 | 12:55 ب.ظ

شهید شمس الله شهبازی: انقلاب اسلامی روز به روز معتبرتر می‌شود

شهید شمس‌الله شهبازی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است به لطف خداوند انقلاب ما روز به روز در جهان معتبرتر می‌شود هر چند سیه‌رویان درصددند لاى چرخ حرکت انقلاب ما سنگ بیندازند اما غافلند ملتى که خدا با او باشد شکست نمی‌خورد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، «شهید» شاهد […]

شهید شمس‌الله شهبازی در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است به لطف خداوند انقلاب ما روز به روز در جهان معتبرتر می‌شود هر چند سیه‌رویان درصددند لاى چرخ حرکت انقلاب ما سنگ بیندازند اما غافلند ملتى که خدا با او باشد شکست نمی‌خورد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هر چه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

«شهید» همان ستاره‌ خاک‌نشین همیشه‌ بیدار شب‌های خون و آتش که تا لمس شعله‌های بصیرت و حقیقت در مقتل عشق رزم عاشقانه کرد تا پیوندی ابدی در بزم عارفانه.

عشق در منشور نور هشت هزار ستاره درخشان راه عاشقی، مأوای جاودانگی‌اش را به تصویر کشید تا درس استواری را در دل حادثه بر تارک تاریخ بنشاند.

حالا می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… برگ سبزی تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

۵۰۴۷/ تبرک لحظاتمان با شهیدشمس‌الله شهبازى 

بسم الله الرحمن الرحیم 

حمد و سپاس خداوندی را که ما را به راه راست هدایت فرمود زیرا اگر نمی‌خواست هدایت نمى‌شدیم درود و سپاس خداوند متعال که حیاتبخش تمام عالم است.

درود و سپاس بر پیامبران که ما را در مسیرى هدایت کرده‌اند که رضاى خدا در آن است، درود و سلام بر مهدی(عج) فرمانده همان که از دیده ما پنهان است.

سلام بر امام امت این نور دیده بندگان خدا که اگر رهنمودهاى ایشان نبود شاید تا قرن‌های آینده خبرى از پیروزى ما بر رژیم ستمشاهى نبود.

ملت ما با رهنمودهاى ایشان توانست بر دژ چندصدساله شاهنشاهى پیروز شود و بعد از پیروزى انقلاب نیز با عنایت حق‌تعالى و عزم راسخ شیرمردان حزب‌الله توطئه‌هاى ابرقدرت‌های شرق و غرب یکى پس از دیگرى نقش بر آب شد.

به لطف خداوند انقلاب ما روز به روز در جهان معتبرتر و دینمان آبدیده‌تر می‌شود هر چند سیه‌رویان ساکت نمى‌نشینند و درصددند لاى چرخ حرکت انقلاب ما سنگ بیندازند اینان غافلند از اینکه خدا با ماست و ملتى که خدا با او باشد هرگز شکست نمی‌خورد.

اینان بشنوند پیام ما را، اى آمریکاى ابرجنایتکار! اى شوروى اى روباه مکار و تو اى اسرائیل اى غاصب و شما اى کشورهای چاپلوس  خلیج فارس و تو اى صدام اى عروسک دست ابرقدر‌ت‌ها همه و همه بدانید که “ما شیشه‌ایم و باک نداریم ز شکستن، شیشه هر چه بشکند تیزتر می‌شود”.

اى ملت غیور اسلام بدانید زمانی که امام حسین (ع) خواست شبانه از مدینه به مکه برود ملائکه بر او وارد شدند و به او گفتند که اگر بخواهى تمام دشمنانت را نابود می‌کنیم امام فرمود به خدا سوگند که قدرت من بیش از قدرت شماست اما باید این مسیر را بروم تا حجت خدا بر مردم تمام شود.

آرى امام حسین(ع) خواست به ما بیاموزد که علیه دشمنان اسلام باید ایستاد حسین(ع) شهید شد که به ما درس شهامت و شجاعت بدهد پس حالا که الگو داریم بر ماست که حسین‌وار جلوی ظالمین و غاصبین از خدا بى خبر را بگیریم.

امت عزیز امروز نداى هل من ناصر ینصرنى امام عزیزمان در گوش‌ها طنین‌افکن است بدانیم که اگر به این ندا لبیک بگوئیم رضایت خدا را جلب کرده‌ایم . بیائیم دین خود  را به اسلام ادا نمائیم. امروز شخص زرنگ به کسى می‌گویند که درصدد باشد توشه بهشت جمع کند. امروز درب بهشت از غرب تا جنوب کشور به روى بندگان خدا باز است. خوشا به حال آنهائى که به حق رفتند و از امتحان خدا قبول شدند. آرى خون هر شهید امضایی است زیر سند جمهورى اسلامى.

زمانی که مطهرى‌ها، بهشتی‌ها، قدوسی‌ها، رجایی‌ها و باهنرها با خونشان این سند را امضاء می‌کنند چه اعتبارى از این بیشتر و این اعتبار را عینا در کشورهاى خارج می‌بینیم. بگذار خون ما ریخته شود و اسلام جاوید بماند، هر چه داریم فداى اسلام.

 اما سخنى با خانواده‌ام! پدر ومادر گرامی‌ام می‌دانم به پاى من زحمت فراوان کشیده‌اید خدا را شکر کنید که ثمره شما این طور فداى اسلام شد، شهادت من براى شما امتحان بزرگیست مى دانید که خداوند حضرت ابراهیم را بوسیله اسماعیلش امتحان می‌کند که اگر از شهادت من راضى به رضاى خدا بودید و صبر نشان دادید خداوند در عوض آتش جهنم را بر شما حرام می‌کند.

 دنباله‌رو شهدا باشید، سنگر را حفظ کنید، برای خدا کار کنید، الگویتان حضرت زهرا باشد، تا می‌توانید تقوا پیشه کنید.

همسر عزیزم و خانواده گرامی‌ام حلالم کنید.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دو =