. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 78056 تاریخ انتشار : پنجشنبه 2 شهریور 1402 | 12:51 ب.ظ

ضرورت شناسایی محلهات آسیب پذیر معضلات اجتماعی درجنوب کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: محلهات آسیب پذیردر حوزه معضلات اجتماعی درجنوب کرمان باید شناسایی و درجهت رفع مشکلات آنها اقدام کنیم. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی در دیدار با رئیس بهزیستی و رئیس […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: محلهات آسیب پذیردر حوزه معضلات اجتماعی درجنوب کرمان باید شناسایی و درجهت رفع مشکلات آنها اقدام کنیم.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی در دیدار با رئیس بهزیستی و رئیس اورژانس اجتماعی جیرفت ضمن تاکید بر همراهی و همکاری دو نهاد در راستای خدمت رسانی به آحاد مردم جامعه بخصوص در حوزه آسیب های اجتماعی آمادگی خود را برای همکاری بیش از گذشته اعلام کرد و اظهارداشت: با همکاری فرهنگ و ارشاد و بهزیستی می شود کارهای خوبی انجام داد ما همراه و همگام بهزیستی در جهت رفع آسیب های اجتماعی حرکت خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه در حوزه آسیب های اجتماعی معضلات و مشکلات وجود دارد،  تصریح کرد: این مهم فقط با همت جمعی مردم و نهادها برطرف می شود.

حسینی ضمن تاکید بر شناسایی محلهات آسیب پذیر جنوب کرمان گفت: پس از شناسایی محله های آسیب پذیر حلقه های مردمی تشکیل دهیم وجریان سازی کنیم چرا که به کمک مردم می شود بسیاری از مشکلات را مرتفع کرد.

وی اظهارداشت: هدف ما رفع مشکلات مردم و دغدغه های مقام معظم رهبری است پس همه باید در کنار یکدیگر برای رسیدن به اهداف نهایی تلاش کنیم.

حسینی با تاکید بر اینکه باورها را در مردم فرهنگ سازی کنیم، گفت: اگر خود باوری در جامعه فرهنگ شود بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی ما خود به خود حل می شود.

سالاری رئیس بهزیستی جیرفت نیز در این دیدار با بیان اینکه اورژانس اجتماعی جیرفت معین جنوب کرمان است، گفت: خروجی ما نسبت به گذشته شرایط خوبی ندارد بهزیستی به تنهایی نمی تواند جوابگو مسائل و مشکلات و آسیب های اجتماعی منطقه باشد.

وی با بیان اینکه آمار اورژانس اجتماعی ما روز به روز بیشتر می شود، افزود: ایده های گوناگونی که در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی طراجی می شود نیاز به کمک و همکاری فرهنگ‌ و ارشاد است که با همراهی و همکاری فرهنگ و  ارشاد در این زمینه کار کنیم.

سالاری با تاکید بر اینکه دنبال توانمندی جامعه هدفمان هستیم، بیان کرد: گروه هنری معلولین دارای ظرفیت های بسیار خوبی هستند و امسال با کمک فرهنگ و ارشاد در کرمان و جیرفت خوش درخشیدند نیازمند کمک بیشتر هستند.

گفتنی است در این نشست پیرامون تعامل، مشارکت و بهره گیری از توانایی های متقابل  در حوزه پیشگیری ازآسیبهای اجتماعی به بحث وتبادل نظر پرداخته شد.

۲ شهریور ۱۴۰۲ ۰۶:۵۹

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان |

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =