. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 78416 تاریخ انتشار : سه شنبه 7 شهریور 1402 | 17:14 ب.ظ

ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت دولت آباد اسفندقه افتتاح شد

به گزارش کنارصندل از بخش اسفندقه با حضور دکتر علی اصغرخیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اعظمی نماینده مردم در مجلس،دکتر مقبلی رئیس مرکز بهداشت ،مهندس بیگزاده معاون بهداشتی ،فاریابی معاون عمرانی فرماندار،مدیران اجرائی و مسئولان محلی ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت دولت اباد اسفندقه به بهره برداری رسید. دکتر خیرخواه در حاشیه […]

به گزارش کنارصندل از بخش اسفندقه با حضور دکتر علی اصغرخیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اعظمی نماینده مردم در مجلس،دکتر مقبلی رئیس مرکز بهداشت ،مهندس بیگزاده معاون بهداشتی ،فاریابی معاون عمرانی فرماندار،مدیران اجرائی و مسئولان محلی ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت دولت اباد اسفندقه به بهره برداری رسید.

دکتر خیرخواه در حاشیه این ایین اظهار داشت: ساختمان جدید این مرکز با زیربنای ۳۰۰ متر مربع و اعتبار ۲ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان احداث و تجهیز شده که شش خانه بهداشت را تحت پوشش دارد.
وی افزود: مرکز خدمات جامع سلامت دولت آباد جمعیتی بالغ بر ۶ هزار نفر را تحت پوشش دارد و خدمات پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، آزمایشگاهی و دارویی را ارائه می دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه در این مرکز ۲ پزشک، ۲ ماما و پرستار و دندانپزشک ارایه خدمت می کنند، گفت: منطقه اسفندقه ۲ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و ۱۰ خانه بهداشت فعال دارد.

دکتر خیرخواه باحضور در روستای سرگز از توابع اسفندقه به اتفاق نماینده و دیگر مسئولان که وی را همراهی مینمودن خانه بهداشت روستای یاد شده را با زیر بنای ۷۵مترمربع با اعتبار مبلغ ۷میلیارد ریال از منابع دانشگاه ساخت و تجهیز شده بود، افتتاح نمود

ظهر امروز نیز با حضور نماینده مردم در مجلس،معاون عمرانی فرماندار،مهندس بنام رئیس‌ بنیاد مسکن و مدیران اداری آسفالت طرح هادی روستای حسین آباد آبشور به مقدار ۷هزار متر مربع از اعتبارات طرح هادی روستائی مشترکن توسط بنیاد مسکن و دهیاری افتتاح شد.

رئیس بنیاد مسکن افزود: آسفالت طرح هادی روستا ذکر شده بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال برای اجرای و اتمام آن هزینه شده است.

تصاویر : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =