. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 78735 تاریخ انتشار : شنبه 1 مهر 1402 | 20:59 ب.ظ

امام جمعه تاکید کرد:کمبود دارو در داروخانه بیمارستان امام جیرفت رفع شود

امام جمعه جیرفت گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تامین داروی داروخانه بیمارستان حضرت امام (ره) این شهر و رفع کمبود دارو اقدام کنند. به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام میثم تارم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه جیرفت اظهار کرد: بیماران و مراجعان نسبت به کمبود دارو در بیمارستان حضرت امام […]

امام جمعه جیرفت گفت: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تامین داروی داروخانه بیمارستان حضرت امام (ره) این شهر و رفع کمبود دارو اقدام کنند.

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام میثم تارم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه جیرفت اظهار کرد: بیماران و مراجعان نسبت به کمبود دارو در بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) جیرفت گله مند هستند و حق آنان است که در بیمارستان داروی مورد نیاز تامین شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه همیشه هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید تقارن دارد بیان کرد: باید حداکثر بهره را از این امر ببریم و ارزش‌های والای دفاع مقدس، روحیات و صفات والای نوجوانان و جوانان آن زمان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان شهید را به نسل جدید منتقل کنیم.

حجت الاسلام تارم افزود: دانش آموزان و دانشجویان را با شهدا، اسوه‌ها، قهرمانان و کسانی که با وجود سن کم انسان‌های بزرگی بودند، آشنا کنیم.
وی با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید مبحث تربیت را با محوریت نماز مورد توجه قرار دهد ادامه داد: اگر معنویت و تربیت از علم و دانش آموز، دانشجو و طلاب گرفته شود نتیجه آن آیه ای می شود که اشاره می‌کند به اینکه یک دانشمند فاسد می‌تواند عالمی را فاسد کند و در مسیر انحراف قرار دهد.
امام جمعه جیرفت افزود: تربیت دانش‌آموزان باید برای معلمان و والدین و انجمن اولیا و مربیان در اولویت و اهمیت قرار گیرد.

رییسی به دیپلماسی التماسی پایان داد

وی در بخش دیگری از خطبه‌ها با اشاره به سفر آیت الله رییسی به نیویورک گفت: رییس جمهور محبوب و مردمی ما هم با دست پر در مجمع عمومی سازمان ملل حضور پیدا کرد و هم دست پر برگشت.
حجت‌الاسلام تارم افزود: نتیجه برگشت دست پر رییس جمهور بازگرداندن آثار فرهنگی و تمدنی کشور است که آمریکا غارت کرده بود.

وی یادآور شد: نتیجه دست پر رفتن، آن سخنرانی حکیمانه، جامع، انقلابی و شجاعانه بود که مورد توجه جهانیان قرار گرفت.
حجت‌الاسلام تارم اضافه کرد: آیت الله رییسی با شهامت از مردم، اسلام و قرآن دفاع متین و مستدل و با استدلال آنچه که آمریکا و غرب از غارت و ستم به جمهوری اسلامی و ملت‌های دیگر روا می دارند را افشا کرد.
وی تاکید کرد: کس دیگری جرات نمی کند اینچنین آمریکا و غرب را به چالش بکشد و از اسلام، قرآن و سردار شهید سلیمانی دفاع کند.
امام جمعه جیرفت با اشاره مسلم شدن شکست طرح منزوی ساختن ایران گفت: حسن ارتباط با کشورهای همسایه و بلوک شرق، عضویت در سازمان های بسیار مهمی همچون شانگهای، افزایش توان فروش نفت و آزادسازی اموال ملت، اعتراف عملی غرب را برانگیخت که ایران منزوی نیست و از تاثیرگذارترین کشورها در جهان است.
وی پایان دادن دولت رییسی به دیپلماسی التماسی را بسیار مهم دانست و اضافه کرد:
دولت گذشته می‌گفت بدون برجام نمی توانیم یک بشکه نفت هم صادر کنیم اما امروز بدون برجام سطح صادرات به آنچه اراده شده رسیده است.
وی بی اثر شدن تحریم بر صنعت پتروشیمی که می تواند در آینده جایگزین فروش نفت شود را یکی دیگر از دستاوردها نامید و بیان کرد: لغو انتصاب هشت بازرس انرژی اتمی با ملیت‌های آلمانی و فرانسوی در مقابل بیانیه آن سه کشور یک اقدام مقتدرانه بود.
وی افزود: پروژه اغتشاشات و ناامن سازی ایران اسلامی به بهانه سالگرد اغتشاشات سال گذشته، با بصیرت و هوشیاری مردم و نیروهای امنیتی و انتظامی شکست خورد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =