. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 79147 تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مهر 1402 | 18:26 ب.ظ

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان : مطالبات لیموکاران منوجانی به زودی پرداخت می‌شود 

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از پرداخت همه مطالبات لیموکاران منوجانی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.   به گزارش کنارصندل به نقل از ایسنا ، محمد بلندنظرپرداخت به موقع مطالبات کشاورزان و باغداران را که محصول آنها از طریق خرید توافقی خریداری شده را از اولویت‌هایی برشمرد که باید در جهت حمایت از تولید داخلی […]

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از پرداخت همه مطالبات لیموکاران منوجانی طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.  

به گزارش کنارصندل به نقل از ایسنا ، محمد بلندنظرپرداخت به موقع مطالبات کشاورزان و باغداران را که محصول آنها از طریق خرید توافقی خریداری شده را از اولویت‌هایی برشمرد که باید در جهت حمایت از تولید داخلی در اسرع وقت انجام شود.

وی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و اهتمام سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور برای اولین بار ۲۰ روز بعد از پایان خرید توافقی همه مطالبات باغداران جنوب کرمان از تعاون روستایی به صورت ۱۰۰ درصد تامین اعتبار و جهت پرداخت تخصیص داده شد.

بلندنظر به حمایت دولت از کشاورزان باغدار منطقه که با اُفت قیمت‌ها روبرو بودند، اشاره کرد و افزود: دولت خرید توافقی را در دستور کار قرار داد که با تشکیل کارگروه خرید توسط مدیریت تعاون روستایی جنوب کرمان و ایجاد یک مرکز خرید در شهرستان منوجان با مباشرت اتحادیه تعاون روستایی جیرفت و کارگزاری شرکت تعاونی روستایی این کار به خوبی انجام شد. 

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان میزان خرید لیمو ترش را ۱۱۹۰ تن اعلام کرد که ارزش آنها  ۱۰۰ میلیارد ریال است و گفت: این میزان محصول با حضور نمایندگان جهاد کشاورزی، تعاون روستایی و مباشر از باغداران خریداری شد.

وی از ثبت اسناد و قبوض خرید در سامانه ساتراپ خبر داد که بررسی مدارک و تایید چک لیست‌های خرید، برای اولین بار در طول سالیان اخیر و کمتر از ۲۰ روز از پایان خرید از کشاورزان، تخصیص اعتبار کل مطالبات صورت گرفته و طی ۲۴ ساعت آینده به حساب کشاورزان واریز می‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =