. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 79144 تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مهر 1402 | 18:16 ب.ظ

کمبود شیر خشک در جنوب کرمان، مردم را دچار مشکل کرده است

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها، گفت: شیر خشک در کشور فراوان است اما متأسفانه مدیریت لازم وجود ندارد. برخی از مردم جنوب کرمان برای تهیه شیر خشک نوزادان خود به بندرعباس و جیرفت می‌روند و مسئولان هر چه سریع‌تر به این وضعیت رسیدگی کنند. به گزارش کنارصندل به نقل از پایگاه اطلاع […]

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها، گفت: شیر خشک در کشور فراوان است اما متأسفانه مدیریت لازم وجود ندارد. برخی از مردم جنوب کرمان برای تهیه شیر خشک نوزادان خود به بندرعباس و جیرفت می‌روند و مسئولان هر چه سریع‌تر به این وضعیت رسیدگی کنند.

به گزارش کنارصندل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها ، خداداد خارایی نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری، گفت: به منظور جلوگیری از شائبه، بهتر است مجریان انتخابات از جمله استانداران، فرمانداران و بخشداران در این مدت باقیمانده از همراهی با نمایندگان فعلی، خودداری نمایند و تا به امید خدا و علی‌رغم میل دشمنان و تجزیه‌طلبان، شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.


وی با تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اسلام (ص) و امام جعفرصادق (ع)، اظهار کرد: مدتی است موجی شکل گرفته که در آن، افغان‌هراسی رواج پیدا کرده است. هر چند باید اتباع غیرمجاز ساماندهی شوند اما اینکه مدام بر طبل افغان‌هراسی کوبیده شود، مشکوک می‌نماید و به نظر دسیسه بیگانگان است و باید هوشیار باشیم تا از بروز تفرقه جلوگیری‌ کنیم.


خارایی در ادامه از کمبود شیر خشک در جنوب کرمان نیز گلایه کرد و خاطرنشان ساخت: شیر خشک در کشور فراوان است اما متأسفانه مدیریت لازم وجود ندارد. برخی از مردم جنوب کرمان برای تهیه شیر خشک نوزادان خود به بندرعباس و جیرفت می‌روند و مسئولان هر چه سریع‌تر به این وضعیت رسیدگی کنند.


نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها، بیان کرد: تعداد زیادی از دانش‌آموزان جنوب کرمان که به مرحله مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده بودند، شکایت دارند که علی‌رغم رتبه بهتر نسبت به افراد دیگر اما به عنوان پذیرفته شده نهایی اسمشان وجود ندارد و از مسئولان سازمان سنجش و دانشگاه فرهنگیان، درخواست دارم با دقت این موضوع رسیدگی کنند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 17 =