. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 79567 تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مهر 1402 | 12:49 ب.ظ

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت در محکومیت نسل‌کشی مردم فلسطین

ملت مسلمان و آگاه ایران و به خصوص جامعه ولایت‌مدار دانشگاهی هم صدا با مسلمانان و آزادی خواهان جهان، جنایت های بی‌رحمانه و غیر انسانی رژیم صهیونیستی را شدیدا محکوم می‌کند. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری بسیج، درپی نسل‌کشی مردم فلسطین بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت بیانیه‌ای صادر نمود.بسم الله الرحمن الرحیم {مِنَ المُؤمِنینَ […]

ملت مسلمان و آگاه ایران و به خصوص جامعه ولایت‌مدار دانشگاهی هم صدا با مسلمانان و آزادی خواهان جهان، جنایت های بی‌رحمانه و غیر انسانی رژیم صهیونیستی را شدیدا محکوم می‌کند.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری بسیج، درپی نسل‌کشی مردم فلسطین بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت بیانیه‌ای صادر نمود.
بسم الله الرحمن الرحیم

{مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا}
این روز‌ها اراضی اشغالی فلسطین بار دیگر شاهد وقوع جنایاتی است که در سایه سکوت رهبران و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر رخ می‌دهد و برگ سیاه دیگری را در تاریخ سیاسی معاصر جهان رقم می‌زند.
اکنون امت مسلمان و مظلوم فلسطین در غزه، با مقاومت خود عبارت «هیهات من الذله» را تفسیر کرده‌اند، چرا که قدمت ظلم به بلندای تاریخ است و فرعونیان همواره در ظلم به مظلومان دست داشته‌اند و اینک نمونه‌ای بارز از آن را در غزه مشاهده میکنیم، دردناک‌تر اینکه کشور‌هایی که دم از دموکراسی و حقوق بشر می‌زنند، سکوت اختیار کرده و به نظاره نشسته‌اند.
با این اوصاف ملت مسلمان و آگاه ایران و به خصوص جامعه ولایت‌مدار دانشگاهی هم صدا با مسلمانان و آزادی خواهان جهان، جنایت‌های بی‌رحمانه و غیر انسانی رژیم صهیونیستی را شدیدا محکوم می‌کنند.
دانشجویان بسیجی دانشگاه جیرفت ضمن ابراز انزجار از سکوت مجامع بین‌المللی در نسل‌کشی مردم مسلمان فلسطین و اعلام همبستگی با مردم بی‌دفاع غزه، با دعوت از دانشگاهیان جهان اسلام به اتخاذ مواضع مشترک و اقدامات موثر و عاجلی در محکومیت جنایات هولناک صهیونیست‌ها از آنان می‌خواهند تا مسئولیت روشنفکری و عملی خود را در دفاع از مظلومان جهان فراموش نکنند و اجازه ندهند در هزاره دانایی هر روز در فلسطین بی‌سابقه‌ترین و وحشیانه‌ترین فجایع بشری در برابر دیدگان بی‌تفاوت مردم جهان به وقوع پیوندد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =