. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 80067 تاریخ انتشار : دوشنبه 8 آبان 1402 | 18:49 ب.ظ

شبکه توزیع ۵۰ ساله آب کهنوج را دریابید

شهروندان کهنوجی در جنوب کرمان این روزها از شکستگی‌های متعدد لوله در کوچه و خیابان‌های مختلف این شهر و جمع شدن آب به دلیل کُندی ترمیم آنها گلایه دارند که مسئولان این شهرستان نیز علت را فرسودگی شبکه انتقال آب شهر می‌دانند. جهت مشاهده کلیپ بر روی نصویر کلیک کنید به گزارش کنارصندل به نقل […]

شهروندان کهنوجی در جنوب کرمان این روزها از شکستگی‌های متعدد لوله در کوچه و خیابان‌های مختلف این شهر و جمع شدن آب به دلیل کُندی ترمیم آنها گلایه دارند که مسئولان این شهرستان نیز علت را فرسودگی شبکه انتقال آب شهر می‌دانند.

جهت مشاهده کلیپ بر روی نصویر کلیک کنید

به گزارش کنارصندل به نقل ازخبرگزاری ایرنا، درحالی که شهرستان کهنوج با تنش آبی و کمبود منابع آبی روبه روست، بعضی شهروندان در برخی نقاط شهر از این موضوع هم گلایه دارند که در بیشتر ساعات آب قطع است یا در ساعات محدودی می توانند از آب شبکه استفاده کنند.

در شرایطی که منابع آبی کهنوج محدود است فرسودگی لوله های انتقال آب شهر و شکستگی های گاه و بیگاه آنها موجب افزایش هدر رفت آب و کاهش دسترسی جمعیت بیشتری از مردم به آب شده است.

برخی از شهروندان کهنوجی از این شکستگی ها به صورت مستمر ویدئوهایی را در فضای مجازی منتشر می کنند و مدعی می شوند برخی از این شکستگی ها ۲ ماه ترمیم نشده باقی مانده و آب هدر می رود؛ موضوعی که البته مدیران آبفا شهرستان تاخیر ۲ ماهه در ترمیم را نمی پذیرند و می گویند صحت ندارد.

پای صحبت شهروندان

برخی شهروندان کهنوجی در خیابان رازی و کوچه های اطراف آن می گویند تنها صبح در زمان محدودی آب با فشار کم می آید، مقداری آب در ظرف جمع آوری می کنیم و دیگر تا روز بعد آب به طور کامل قطع است.

تعدادی از شهروندان شهرک حیدرآباد هم به خبرنگار ایرنا گفتند که در ساعات خاصی آب وصل است و در ساعاتی هم قطع می شود؛ براساس این اظهارات این گروه شرایط بهتری از محلاتی همچون اطراف خیابان رازی دارند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =