. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 80063 تاریخ انتشار : دوشنبه 8 آبان 1402 | 18:32 ب.ظ

کشف ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در جیرفت

به همت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق و بدون شناسه در جیرفت کشف شد.  معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان به همراه رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی از ۲ واحد صنفی در جیرفت بازرسی کرد. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران […]

به همت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، ۳ میلیارد ریال کالای قاچاق و بدون شناسه در جیرفت کشف شد.

 معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان به همراه رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی از ۲ واحد صنفی در جیرفت بازرسی کرد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، محمدعلی توکلی گفت: مبارزه با کالا‌های قاچاق و فاقد شناسه در سطح عرضه در دستور کار معاونت بازرسی و نظارت سازمان صمت جنوب کرمان می‌باشد؛ بنابراین بازرسان این اداره کل با رصد کالا‌های عرضه شده و انبار‌های کالا در جنوب استان کرمان با متخلفین در چهارچوب قانون برخورد می‌کنند.

او افزود: در بازرسی بازرسان اداره کل صمت جنوب کرمان، از ۲ واحد صنفی فروش لوازم و قطعات خنک کننده، ۲۵ قلم کالای قاچاق و فاقد شناسه، کشف و جمع آوری شد.

 معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان با بیان اینکه ارزش این کالا‌های قاچاق، حدود ۳ میلیارد ریال، است، بیان داشت: پرونده این ۲ واحد صنفی متخلف برای رسیدگی و اعمال قانون، به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

او با بیان اینکه بازرسان این اداره کل، همواره واحد‌های صنفی جنوب استان را رصد می‌کنند، تصریح کرد: شهروندان جنوب استان در صورت مشاهده هر گونه کالای قاچاق یا فاقد شناسه، انبار مشکوک و عرضه کالا بدون فاکتور فروش و… می‌توانند از طریق تلفن ۱۲۴ یا سامانه www.۱۲۴.ir یا مراجعه حضوری به معاونت بازرسی و نظارت اداره کل صمت جنوب کرمان و در شهرستان‌ها به ادارات صمت، اقدام کرده تا با متخلفان در چارچوب قانون برخورد شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 12 =