. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 81082 تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آبان 1402 | 21:56 ب.ظ

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از سه سرای محله در جیرفت

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از سه سرای محله در جیرفت بازدید کردند. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به همراه ابراهیم امیری مدیرکل […]

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از سه سرای محله در جیرفت بازدید کردند.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به همراه ابراهیم امیری مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان، مشاور استاندار در جنوب کرمان ازسه سرای محله در شهر جیرفت بازدید کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در حاشیه بازدید از سه مرکز فرهنگی در حال ساخت ضمن تأکید بر ارتقا کیفیت زندگی شهروندان و بهینه‌سازی زیر ساخت‌ها در محله‌های شهر جیرفت تسریع در تکمیل این پروژه‌ها با مشارکت مردم خبر داد.

 وی ضمن تشکر از همکاری اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان هدف از ساخت این مجموعه‌ها ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و بهینه‌سازی زیرساخت‌ها درمناطق مختلف شهری و کمتر برخوردار دانست و گفت: این موضوع در قالب پروژه‌های بازآفرینی شهری کمک فراوانی به سطح دانش مردم بخصوص حوزه فرهنگی در محلات مختلف خواهد کرد.

حسینی افزود: این مراکز با رویکرد فرهنگی احداث شده و شامل سرای محله،کتابخانه، سالن آمفی‌تئاتر،کارگاه آموزشی، واحد سمعی بصری و سالن مطالعه هستند.

وی اظهار داشت: سرای محله ها پس از تکمیل جهت فعالیت های فرهنگی و هنری با تجهیزات در اختیار مردم قرار می گیرند.

امیری مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان با ابراز امیدواری تسریع در بهره‌برداری از سه سرای محله در این بازدید افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلات پیشرو تأمین نیاز مالی این پروژه‌ها است که می‌توان باتوجه‌به نوع و کارکرد پروژه‌ها با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مردم کارها را پیش برد و سه مرکز یاد شده تکمیل و هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =