. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 81095 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 | 10:53 ق.ظ

دریاچه پارک شهید دلیری جیرفت احیا می‌شود

شهردار جیرفت از احیای دریاچه پارک شهید دلیری، با شکل و شمایل جدید خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس هادی ربانی با اشاره به برنامه‌های شورای اسلامی و شهرداری برای شهر جیرفت اظهار کرد: اولویت شهرداری اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، زیباسازی شهر جیرفت و نوسازی ناوگان فرسوده شهرداری است. وی با بیان […]

شهردار جیرفت از احیای دریاچه پارک شهید دلیری، با شکل و شمایل جدید خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس هادی ربانی با اشاره به برنامه‌های شورای اسلامی و شهرداری برای شهر جیرفت اظهار کرد: اولویت شهرداری اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام، زیباسازی شهر جیرفت و نوسازی ناوگان فرسوده شهرداری است.

وی با بیان مطالبات شهروندان جیرفتی در بحث زیباسازی خاطرنشان کرد: متاسفانه در سالیان قبل دریاچه پارک شهید دلیری با نخاله‌های زیرگذر پر شده بود که یکی از برنامه‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری جیرفت احیای این دریاچه است. 

شهردار جیرفت افزود: متاسفانه با توجه به بحث خشکسالی و کمبود منابع آبی در شهر جیرفت علنا احیای این دریاچه با آن شکل و شمایل امکان‌پذیر نیست.

 ربانی با اشاره به مطالعات انجام شده بر روی این پروژه شهری یادآور شد: با همت شورای اسلامی و شهرداری جیرفت این نوید را به مردم خواهیم داد که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده شاهد احیای آن نقطه خاص از شهر جیرفت با شمایل جدید و مدرن باشند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =