. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 81122 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 | 11:30 ق.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان اعلام کرد : کشف ۴۴ تن چوب قاچاق در جیرفت

فرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری عاملان قاچاق فرآورده‌های طبیعی با کشف ۴۴ تن چوب قاچاق هنگام عبور از این شهرستان خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایسنا ، سرهنگ عزت الله عبدلی نسب امروز ۲۱ آبان ماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی به […]

فرمانده انتظامی جیرفت از دستگیری عاملان قاچاق فرآورده‌های طبیعی با کشف ۴۴ تن چوب قاچاق هنگام عبور از این شهرستان خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایسنا ، سرهنگ عزت الله عبدلی نسب امروز ۲۱ آبان ماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی به صورت باندی در قطع درختان جنگلی فعالیت دارند، ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند برخی افراد درختان جنگلی را به صورت غیرمجاز به استان‌های شمالی منتقل می‌کنند.

وی افزود: در این راستا ماموران با تکمیل تحقیقات خود دو دستگاه کامیون حامل چوب قاچاق را شناسایی و ضمن کشف ۴۴ تن انواع چوب جنگلی، چهار نفر را دستگیر و آنان را به مراجع قضایی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی جیرفت تاکید کرد: پلیس در کنار سایر ماموریت‌های خود در راستای حفاظت از منابع ملی نیز با جدیت با افراد سودجو و عاملان قاچاق منابع طبیعی برخورد می‌کند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =