. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 81395 تاریخ انتشار : جمعه 26 آبان 1402 | 20:35 ب.ظ

به همت دبیرخانه کانون های خدمت رضوی شهرستان جیرفت:تشرف ۴۵ زائر اولی جیرفتی به مشهد مقدس

دبیر کانون‌های خدمت رضوی شهرستان جیرفت از اعزام زیارت اولی به مشهد مقدس و حمایت‌های رایگان از محرومان خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از پایگاه خبری آستان نیوز ازکرمان،کرامت پیرنیا در این خصوص گفت: یکی از برنامه های کانون های خدمت رضوی شناسایی و اعزام کسانی است که به زیارت امام رضا (ع) […]

دبیر کانون‌های خدمت رضوی شهرستان جیرفت از اعزام زیارت اولی به مشهد مقدس و حمایت‌های رایگان از محرومان خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از پایگاه خبری آستان نیوز ازکرمان،کرامت پیرنیا در این خصوص گفت: یکی از برنامه های کانون های خدمت رضوی شناسایی و اعزام کسانی است که به زیارت امام رضا (ع) در مشهد مقدس مشرف نشده اند و در همین راستا تعداد ۴۵ نفر زائر اولی باهمکاری خیرین به حرم مطهر رضوی اعزام شدند.

وی ادامه داد: این افراد در قالب طرح «مهر درخشان رضوی» اعزام شدند و تاکنون بیش از صدنفر در قالب سه کاروان زیارتی به مشهدالرضا مشرف شدند.

پیرنیا با اشاره به اینکه این زائرین به مدت سه روز و به صورت رایگان در زائرشهر رضوی اسکان خواهند یافت،افزود:زیارت مضجع منور رضوی، بهره‌مندی از ویژه برنامه‌های فرهنگی آستان قدس و اهدای بسته‌های فرهنگی از دیگر اقدامات پیش‌بینی شده برای این گروه از زائران است.

دبیرکانون های خدمت رضوی شهرستان جیرفت عنوان کرد:اجرای طرح «مهر درخشان رضوی» ویژه زائران زیارت اولی‌ بارگاه قدس رضوی با هدف اعزام افراد بالای ۳۵ سال که تاکنون به دلیل مشکلات مالی توفیق زیارت بارگاه منور حضرت امام رضا(ع) را نیافته‌اند، تا پایان سال جاری در شهرستان ادامه دارد.

تصاویر : امینه رزمی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =