. پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 81645 تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1402 | 13:24 ب.ظ

آدم ربایی کودک ۱۰ ساله در جیرفت، دستگیرى و آزادی در بمپور

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی آدم ربایی و آزادی گروگان کودک ۱۰ ساله جیرفتی از چنگال آدم ربایان در شهرستان بمپور خبر داد. به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار دوستعلی جلیلیان  گفت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی کودک ۱۰ ساله در شهرستان جیرفت استان […]

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل اصلی آدم ربایی و آزادی گروگان کودک ۱۰ ساله جیرفتی از چنگال آدم ربایان در شهرستان بمپور خبر داد.

به گزارش کنارصندل به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار دوستعلی جلیلیان  گفت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی کودک ۱۰ ساله در شهرستان جیرفت استان کرمان و دریافت خبری مبنی بر حضور در سطح استان، بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس شهرستان بمپور وارد عمل شدند. 

 این مقام ارشد انتظامی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، پسربچه‌ای ۱۰ ساله توسط سرنشین یک دستگاه سواری پژو در شهر جیرفت استان کرمان ربوده و به مکان نامعلومی متواری شده‌اند.

 فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: مأموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و فنی گسترده به صورت شبانه روزی و با جمع آوری مدارک میدانی و به کارگیری کلیه امکانات در نهایت متهم و عامل اصلی آدم ربایی را شناسایی و طی یک عملیات برنامه ریزی شده و ضربتی در مخفیگاهش در یکی از روستا‌های شهرستان بمپور دستگیر کردند.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه علت آدم ربایی اختلافات مالی بوده است، بیان داشت: با توجه به دستگیری عامل اصلی و اقدامات میدانی پلیس، آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و نوجوان ۱۰ ساله ربوده شده را در یکی از محلات شهرستان بمپور آزاد که به آغوش گرم خانواده بازگشت. 
 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =