. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 83872 تاریخ انتشار : سه شنبه 5 دی 1402 | 10:21 ق.ظ

دسته گل عجیبی که سه جوان در جیرفت رقم زدند

مسئول روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: شوخی سه موتورسوار با آمبولانس در این شهر و برخورد آنان با این خودرو که به تصادف انجامید، یکی از راکبان را به کما فرستاد و ۲ نفر دیگر زخمی شدند. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا ، رامین شیروانی روز شنبه ضمن تشریح […]

مسئول روابط عمومی اورژانس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: شوخی سه موتورسوار با آمبولانس در این شهر و برخورد آنان با این خودرو که به تصادف انجامید، یکی از راکبان را به کما فرستاد و ۲ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا ، رامین شیروانی روز شنبه ضمن تشریح زوایای مختلف این رویداد اظهار کرد: شب یلدا (شامگاه پنجشنبه) سه جوان موتورسوار با سه موتور جداگانه، گویا با انگیزه شوخی و اذیت راننده آمبولانس به سمت خودرو فوریت های پزشکی که در حال ماموریت بوده است می روند که برخورد آنان با خودرو از روبه‌رو، حادثه‌ساز می‌شود.

وی با بیان اینکه ماموران راهنمایی و رانندگی مقصران حادثه را راکبان موتورسیکلت دانسته اند ادامه داد: یکی از راکبان با ضربه به سر مواجه شده، ۲ نفر دیگر نیز از قسمت پا و زانو دچار شکستگی شده اند.شیروانی با اشاره به اینکه این حادثه در یکی از خیابان های مرکز شهر رخ داده است اضافه کرد: سطح هوشیاری فردی که سر وی آسیب دیده پنج از ۱۵ است و شرایط نامساعدی دارد. وی افزود: مواردی پیش می آید برخی رانندگان خودروها با انگیزه نامشخص مانع حرکت آمبولانس می شوند و دست به حرکات خطرآفرینی می زنند که این مساله جان خود و دیگران را به خطر می اندازد.

همچنین بر اساس گفته های شاهدان حادثه در محل، هر سه راکب موتورسوار از اتابع هستند و مشخص نیست آیا موتورسیکلتی که سوار بر آن بودند متعلق به خودشان بوده است یا خیر. جیرفت در فاصله ۲۳۸ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان قرار دارد.

نظرات بینندگان:

  1. بازتاب: best way to take cialis

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 13 =