. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 89084 تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1402 | 15:51 ب.ظ

آزادی ۲۹ زندانی با بدهی بیش از ۲۴میلیارد ریالی با کمک ستاد دیه استان کرمان

آزادی ۲۹زندانی با بدهی بیش از۲۴۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیاردریال با کمک ستاد دیه استان کرماناصغرستایی مختاری رئیس دادگستری شهرستان جیرفت گفت که با کمک ستاد دیه استان، از ابتدای سال تاکنون ۲۹ زندانی با بدهی‌ای بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان از زندان آزاد شده‌اند. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان […]

آزادی ۲۹زندانی با بدهی بیش از۲۴۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیاردریال با کمک ستاد دیه استان کرمان
اصغرستایی مختاری رئیس دادگستری شهرستان جیرفت گفت که با کمک ستاد دیه استان، از ابتدای سال تاکنون ۲۹ زندانی با بدهی‌ای بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان از زندان آزاد شده‌اند.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت؛ در حاشیه جلسه. برنامه‌ریزی جشن ، گلریزان به ریاست اصغرستایی مختاری رئیس دادگستری شهرستان جیرفت و دیگر اعضای این ستاد در سالن کنفرانس دادگستری برگزار شد گفت:: در طول ۱۱ ماه گذشته، ۲۹ نفر زندانی محکوم مالی و جرایم غیرعمد با بدهی بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان از طرف ستاد دیه استان، از زندان آزاد شده‌اند.

وی گفت:تعداد پرونده مطرح در ستاد دیه در شرف آزادی ۷ زندانی می باشد،

اصغرستایی مختاری در ادامه به همزمانی ایام سال نو شمسی با ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح کرد: این ایام، بهترین فرصت برای یاری رساندن به همدیگر خصوصا محکومان مالی و زندانی است. در این زمینه خیرین و کشاورزان که تاکنون همکاری خوبی داشته می‌تواند پیام ستاد دیه را به خیرین و افرادی که تمایل به کمک دارند برسانند.در اواسط ماه مبارک رمضان جشن گلریزان امسال برگزار می گردد.
رئیس دادگستری شهرستان جیرفت با تاکید بر اینکه یکی از برکات ماه مبارک رمضان، کمک به آزادی زندانیان غیر عمد است بیان کرد: امیدواریم هم در سال جاری و در سال آتی، با برگزاری جشن گلریزان به مناسبت ماه مبارک رمضان، بتوانیم با کمک خیرین تعداد قابل بیشتری از زندانیان نیازمند مالی را آزاد کنیم

روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شش =