. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 93378 تاریخ انتشار : شنبه 22 اردیبهشت 1403 | 14:03 ب.ظ

کشف ۶۴ کارت سوخت غیرمجاز از یک جایگاه سوخت در جیرفت

سرپرست انتظامی شهرستان جیرفت از کشف ۶۴ قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز توسط متصدیان یک جایگاه برای فروش سوخت خارج از شبکه استفاده می شد، خبر داد . به گزارش کنارصندل سرهنگ”رضا فیروزبخت”در گفت و گو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح های نظارتی پلیس و بنا به اعلام نارضایتی مردم […]

سرپرست انتظامی شهرستان جیرفت از کشف ۶۴ قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز توسط متصدیان یک جایگاه برای فروش سوخت خارج از شبکه استفاده می شد، خبر داد .

به گزارش کنارصندل سرهنگ”رضا فیروزبخت”در گفت و گو با خبرگزاری پلیس، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح های نظارتی پلیس و بنا به اعلام نارضایتی مردم از یکی از جایگاه های توزیع سوخت، ماموران پلیس آگاهی ضمن بررسی این جایگاه ۶۴ قطعه کارت سوخت که به صورت غیرمجاز برای سوخت گیری آزاد مورد استفاده قرار می گرفت را کشف و در این رابطه ۳ متهم را دستگیر کردند .

سرهنگ” فیروز بخت” بیان داشت: افراد دستگیر شده پس از بازجویی اولیه و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت در پایان با اشاره به اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده تخلف جایگاه داران، موضوع را به پلیس اطلاع رسانی و از در اختیار گذاشتن کارت سوخت خود به جایگاه داران متخلف خودداری کنند .

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =