. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94117 تاریخ انتشار : شنبه 5 خرداد 1403 | 19:34 ب.ظ

دادستان جیرفت:فراجا و دستگاه قضایی لازم و ملزوم یکدیگرند و بدون این بازو تامین امنیت امکانپذیر نیست

به گزارش کنارصندل به نقل از  روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت ، به منظور بررسی راهکارهای تقویت همکاری و تعاملات و هم افزایی بیشتر فی مابین نیروی انتظامی و دادستانی شهرستان جیرفت ظهر امروز سر هنگ فیروز بخت فرمانده انتظامی شهرستان با دکتر افشین صالحی نژاد دادستان عمومی و انقلاب جیرفت دیدار و گفتگو کرد. در این […]

به گزارش کنارصندل به نقل از  روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت ، به منظور بررسی راهکارهای تقویت همکاری و تعاملات و هم افزایی بیشتر فی مابین نیروی انتظامی و دادستانی شهرستان جیرفت ظهر امروز سر هنگ فیروز بخت فرمانده انتظامی شهرستان با دکتر افشین صالحی نژاد دادستان عمومی و انقلاب جیرفت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دادستان جیرفت اظهار داشت: هماهنگی و هم افزایی دستگاه قضا با نیروی انتظامی در دوره تحول و تعالی قوه قضائیه ، امری ضروری است.وی افزود: فرمانده ناجا می‌ تواند شرایط بهره‌مندی هرچه بیشتر از ظرفیت‌ها و خدمات متقابل این مجموعه‌ها را فراهم کند.

صالحی نژاد دادستان جیرفت، اظهار کرد: امنیت و عدالت از حیاتی‌ترین نیازهای هر جامعه محسوب می شود و  قطعا این مهم با تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی محقق خواهد شد.

دادستان شهرستان ضمن تشکر اقدامات و زحمات فرماندهی انتظامی شهرستان، گفت: فراجا و دستگاه قضایی لازم و ملزوم یکدیگرند و بدون این بازو تامین امنیت امکانپذیر نیست در این دیدار سروان سمندری رئیس پلیس اطلاعات انتظامی شهرستان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =