. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94371 تاریخ انتشار : جمعه 11 خرداد 1403 | 15:44 ب.ظ

توسط دادگستری از پلیس مطالبه شد

درخواست برای ایجاد ایست بازرسی در منوجان کرمان

رییس دادگستری منوجان گفت: این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی در مسیر تردد باندهای قاچاق سوخت و مواد مخدر قرار دارد که راه اندازی یک ایست بازرسی در جاده های منطقه خسرو آباد ضروری است. به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا از روابط عمومی دادگستری کرمان، سامان افشارمنش روز سه‌شنبه در دیدار با امام جمعه […]

رییس دادگستری منوجان گفت: این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی در مسیر تردد باندهای قاچاق سوخت و مواد مخدر قرار دارد که راه اندازی یک ایست بازرسی در جاده های منطقه خسرو آباد ضروری است.

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا از روابط عمومی دادگستری کرمان، سامان افشارمنش روز سه‌شنبه در دیدار با امام جمعه جدید شهرستان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه قضایی منوجان، به بیان بخشی از موضوعات اولویت دار شهرستان پرداخت.

قاچاق سوخت و اتباع غیرمجاز از جمله مشکلات استان کرمان به ویژه شرق و جنوب آن به شمار می رود که به علت نزدیکی به استان های مرزی مثل هرمزگان و سیستان و بلوچستان رونق گرفته است.رییس دادگستری منوجان همچنین در این دیدار افزود: میانگین نرخ رسیدگی به پرونده های شهرستان ۹۸ درصد است و بیشتر پرونده های قدیمی با طول عمر بیش از یکسال تعیین تکلیف شده اند.

حجت الاسلام آقاملایی امام جمعه شهرستان منوجان نیز در این دیدار بر اهمیت پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد و گفت: پیشگیری بهتر از درمان است و بایستی تدابیری اندیشیده شود تا از ورود حجم زیاد پرونده ها به سیستم قضایی جلوگیری به عمل آید.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =